Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Aşko valla ben hafif silik gördüm ama burdakiler görmedik dediler o yüzden kendimi kaptırmıyorum gördüğüme eminim ama daha 9 gün var biraz daha beklemem gerek galiba bende 3-4 saat tuttum çişimi öyle yaptım acaba diyorum sabah ilk idrarımla yapsam dahamı koyu çıkardı bu ikilem kötü yaaaa😀 ama senin daha az kalmış gününe belki çıkar hemen yap bakalım
Tatlım ama 9 gün çok fazla ben 7 gün kala kan verdim 0 çıktı ona bile erken dedi doktor düşün kan tahlili için bile erkenmiş herkesin farklı dedi zaten bu testler en erken 5 6 gün gösteriyor belki geç döllenme olmuştur adete kadar umut kaybetmek yok 💪

Ya arada bir şişkinlik oluyor normal ama bu sefer çok farklı hissediyorum spor yaptığım için olsa da şişkinliğim gider normalde amaa bu çok fenaydı. Bugün biraz daha iyiyim genelde akşama doğru şişkinlik daha çok artıyor. İlk gebeliğimde böyle bir şey hatırlamıyorum sadece yorgunluk halsizlik vardı baska hiç belirtim olmamıştı. İnşallah ondandır diye umut ediyorum.
aynen canım benimde 2. gebeliğim daha öncekinde böyle bişey olmamıştı, bence sende test yap bi bak sanki belirti gibi seninkiler de

Ben dün sabah yaptım canım kaset test negatif çıktı adet olacakmışım gibi iki gündür ağrım var ama ne gelen var ne giden 🤷🏻‍♀️ Umarım bu belirtilerin gebelik belirtisidir canım bende adetim gecikmeden tekrar test yapmayı düşünmüyorum inşallah gebeyizdir 🌸❤️
Aaa bekleyin bence de umarım hiçbir şey gelmez 😅😅😅 Bebiş gelir 🙏🏻🙏🏻🙏🏻Ben bugün ağrıdan iki büklüm oldummmm çok fazla kasık karın ağrım var. Normalde adetlerim ağrı olmaz benim bu duphaston mu böyle yapıyor iki aydın çok ağrı oluyor. İnşallah bu sefer bebiştir.

Aaa bekleyin bence de umarım hiçbir şey gelmez 😅😅😅 Bebiş gelir 🙏🏻🙏🏻🙏🏻Ben bugün ağrıdan iki büklüm oldummmm çok fazla kasık karın ağrım var. Normalde adetlerim ağrı olmaz benim bu duphaston mu böyle yapıyor iki aydın çok ağrı oluyor. İnşallah bu sefer bebiştir.
Duphastonu ne için kullanıyosunuz

Efekt yaptım canım biraz bide böyle bakın bakalım haklısınız görememekte çünkü çizgi çok az benim de şüphelenme sebebim şu geçen ay bu testten yaptım asla çizgi cıkmadı kuruma çizgisi bile ve sonra regli oldum ama zaten korunuyordum şüphem vardı tek ama bu sefer yaptım kıl gibide olsa çizgi gördüm ondan hemen paylaşmak istedim sizinle🌸
Kuzum bu test benimkini sürekli daha belirgin çizgi çıkartıyor bu testen de umudumu kaybettim 😂 kaset test öneririm

Ayy aynı belirtilr bende var 5 gün var adetime ama 3 gündür adet sancısı çekiyorum hemde çok yoğun
Valla canım bende son 5-6 gün kala regl ağrıları yavaş yavaş başlamıştı aslında yumurtlamadan sonra kasık ağrım hiç bitmedi ama regl olacak gibi ağrı özellikle son iki gündür çok yoğun bu sefer kesin oldum diyorum lavaboya gidiyorum yok 🤷🏻‍♀️ İnşallah gebelik belirtisidir bunlar canım

Selam arkadaşlar bat a 4 gün var sabah test yaptım 20 dakikada sanki çok belirsiz bir çizgi çıktı gibi acaba benmi öyle görüyorum
aynı testten ara ara tam 3 tane yaptım hep benimde sonradan hep 2.çizgi çıktı fakat kuruma çizgisisymiş bende çizgi gördüm fakat inşallah hamilelik çizgisidir seninkii

Kızlar adetime 5 gün var erken gebelik testi aldm idrarımı kaç saat tutayım İnternette 4 saat diyor ama patlamam umarm 😂 öğleden sonra yapıp pozitif gören var mı
Bence bekle canım sonra hayal kırıklığı oluyor bir kaç gün sonra yapmanı öneririm birde sabah ilk idrarla yapmalısın bütün doktorlar öyle öneriyor

Valla canım bende son 5-6 gün kala regl ağrıları yavaş yavaş başlamıştı aslında yumurtlamadan sonra kasık ağrım hiç bitmedi ama regl olacak gibi ağrı özellikle son iki gündür çok yoğun bu sefer kesin oldum diyorum lavaboya gidiyorum yok 🤷🏻‍♀️ İnşallah gebelik belirtisidir bunlar canım
Ayy benimde öyle yumurtlamadn sonra hiç kesilmedi ağrı şişlik 7 gün kala kan testi verdim 0 çıktı bakalım artk

Umarım bebiş gelir ama burda erkenden çift çizgi görenleri okuyunca ümidim kalmadı 🥺 bat yarın olmasına rağmen çift çizgi göremedim ama önemli değil sağlık olsun 🌸 canım ilacın etkilerini bilmiyorum kullanan varsa daha iyi bilir ama inşallah bu ağrılar bebiştir yarın sabah ilk idrarla test yap bakalım belki çift çizgi görürsün günümüzü güzelleştirirsin 😍😍❤️

İnşallah canım senin bat ne zaman benm 5 günüm var

Hadi ya :KK43: Vala artk çok yoruldum hiç sabırlı olamıyorum yumurtlamadan sonra zaman geçmiyor
Biliyorum canım çok zor beklemesi bende çok zorlanıyorum her belirtiyi hamileliğe yoruyorum ve bu süreç yıpratıyor maalesef buradaki tüm arkadaşlarımız böyle bir gün o çift çizgileri inşallah hepimiz göreceğiz inanıyorum ama önemli olan öncesinde yapmayıp gününü bekleyip yapmak çünkü öncesinde gerçekten çok üzülüyor insan 🥺 kafanı dağıtacak birşeyler yapmanı öneririm çok fazla düşünmezsen eğer zaman geçer kuzum

Biliyorum canım çok zor beklemesi bende çok zorlanıyorum her belirtiyi hamileliğe yoruyorum ve bu süreç yıpratıyor maalesef buradaki tüm arkadaşlarımız böyle bir gün o çift çizgileri inşallah hepimiz göreceğiz inanıyorum ama önemli olan öncesinde yapmayıp gününü bekleyip yapmak çünkü öncesinde gerçekten çok üzülüyor insan 🥺 kafanı dağıtacak birşeyler yapmanı öneririm çok fazla düşünmezsen eğer zaman geçer kuzum
Ya kafam kalınlaşmış ikna olmuyor oyalanmıyor 😂 meditasyonlara üye oldum falan hiç bir işe yaramıyor insanlar nasl güçlü oluyor çok özeniyorum

Ayy benimde öyle yumurtlamadn sonra hiç kesilmedi ağrı şişlik 7 gün kala kan testi verdim 0 çıktı bakalım artk
Bende birde şişlik ve gaz çok oldu inşallah belirtidir bunlar 🤲🏻 Kuzum çok erken vermişsin yumurtlamadan 12-14 gün sonra vermek en kesin sonucu verir diyorlar bence gününü bekle bat gününde test yap
İnşallah canım senin bat ne zaman benm 5 günüm var
Benim bat yarın 🤣 ama yarın yapmayacağım gecikmeyi bekleyeceğim 😍

Ya kafam kalınlaşmış ikna olmuyor oyala😂 meditasyonlara üye oldum falan hiç bir işe yaramıyor insanlar nasl güçlü oluyor çok özeniyorum
Bende birde şişlik ve gaz çok oldu inşallah belirtidir bunlar 🤲🏻 Kuzum çok erken vermişsin yumurtlamadan 12-14 gün sonra vermek en kesin sonucu verir diyorlar bence gününü bekle bat gününde test yap

Benim bat yarın 🤣 ama yarın yapmayacağım gecikmeyi bekleyeceğim 😍
Ayy inşallah gecikir zaten bu ara hep erken oluyor 5 güne olmazsam geçmiş demek :)

X