Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ben göremedim maalesef. Ama fotograflarda görmek gerçekten daha zor oluyor. Renkler o kadar canlı değil. Çizgi uzmanı arkadaşlar yardımcı olur şimdi.

Canım ben göremedim biraz daha ışığa doğru tutup çek istersen

Ben göremedim maalesef. Ama fotograflarda görmek gerçekten daha zor oluyor. Renkler o kadar canlı değil. Çizgi uzmanı arkadaşlar yardımcı olur şimdi.
Kesinlikle kuzum fotoda görmek daha zor zaten test 6 gün demesne rağmen 9 gün kala yaptıgım icin aşırı silik çizgi o yüzden görmek biraz zaman aldı efektle ortaya çıkarabilirim ama ben orjinal halini attım hava biraz karanlık flaş patlatıncada hiç gözükmüyor ondan öyle attım efekt yapıyım sana bekle

İkinci fotoda ben çok ince bir çizgi görüyorum canım ay inşallah bebişin seninledir

Canım ben göremedim biraz daha ışığa doğru tutup çek istersen
Efekt yaptım canım biraz bide böyle bakın bakalım haklısınız görememekte çünkü çizgi çok az benim de şüphelenme sebebim şu geçen ay bu testten yaptım asla çizgi cıkmadı kuruma çizgisi bile ve sonra regli oldum ama zaten korunuyordum şüphem vardı tek ama bu sefer yaptım kıl gibide olsa çizgi gördüm ondan hemen paylaşmak istedim sizinle

Eklentiler

• 89925099-91D4-4214-89CD-5645B2DCE839.jpeg
    303,3 KB · Görüntüleme: 75
oh cok sevindim aileden birinin olması iyi gelir sana, biraz kafa dağıt, bu ay da hiç planlama yapma bakalım cocuk meselesini, eminim daha iyi gelir sana stresin azalır

Ayy aynı belirtilr bende var 5 gün var adetime ama 3 gündür adet sancısı çekiyorum hemde çok yoğun

canım tek belirtim bu hatta benim. dediğin gibi su bi haftadır karnım gergin şiş gaz var hep, ve hatta kroni,k olarak normalde ben hep 5-6 günde bir büyük tuvalete cıkarken, bu hafta hergün hatta bugün ishal gibi, ben de hep neden böyle diye yediklermi düşünüyordum, okudum bugün burda hamilelik beliritilerindenmiş, umarım seninki de ondandır :)

Kızlar adetime 5 gün var erken gebelik testi aldm idrarımı kaç saat tutayım İnternette 4 saat diyor ama patlamam umarm öğleden sonra yapıp pozitif gören var mı

Kızlar benim her ay adete 1 hafta 10 gun kala göğüslerim şişer acır. Bu ayda tabiki şiştiler acıyolar. Böyle olduğu içinde gebelikten umudumu yitiriyorum. Aynı benim gibi göğüs hassasiyeti yaşayıp hamile kalan var mı aranızda

Ya arada bir şişkinlik oluyor normal ama bu sefer çok farklı hissediyorum spor yaptığım için olsa da şişkinliğim gider normalde amaa bu çok fenaydı. Bugün biraz daha iyiyim genelde akşama doğru şişkinlik daha çok artıyor. İlk gebeliğimde böyle bir şey hatırlamıyorum sadece yorgunluk halsizlik vardı baska hiç belirtim olmamıştı. İnşallah ondandır diye umut ediyorum.

Canım saat 10.30da tuvalete gittim senin pozitif mi
Aşko valla ben hafif silik gördüm ama burdakiler görmedik dediler o yüzden kendimi kaptırmıyorum gördüğüme eminim ama daha 9 gün var biraz daha beklemem gerek galiba bende 3-4 saat tuttum çişimi öyle yaptım acaba diyorum sabah ilk idrarımla yapsam dahamı koyu çıkardı bu ikilem kötü yaaaa ama senin daha az kalmış gününe belki çıkar hemen yap bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…