Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Selam. 30unda yumurtlama görmüşsün 8inde ise ya bidaha yumurtladin ya da gebe olabilirsin. Gebelik testi yaptın mı
pazar günü predictor erken gebelik testi yaptım negatif çıktı reglime de 7 gün var belirti olarak kasık ağrım ve akıntımdaki değişiklik var evde kaset gebelik testi var ama biraz daha bekliyim diyorum

Ayyy var mı orda ya çizgi , o kadar öylrsine yaptım ki bu testi kesin yoktur diye

Eklentiler

• EED13634-C88B-4130-A845-49E2B38B3442.jpeg
    EED13634-C88B-4130-A845-49E2B38B3442.jpeg
    63,9 KB · Görüntüleme: 116
Şimdi 4 yaşında. Kardeşi olsun istiyoruz şimdi de. Benim de adetim hep düzensiz 33-35-37 günlerde oluyorum. O yüzden stres oluyorum. Bu ay nasıl olacak merak ediyorum. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın olur inşallah yüreğini ferah tut
amin inşallah kimsenin kucağı boş kalmasın benim ilk olucak Allah nasip ederse

Ben de gayet görüyorum canım var gibi kan ver bence. 🙏🏻🧿 Belirti var mıydı? Bat ne zamandı? 😁🌸
Göğüs ve kasık ağrım vardı ara ara ama belirtiden saymadım hiç nede olsa her ay olan şeyler bunlar ama ekstra olarak bı ara şişkinlik hissetmiştim onun dışında bir kaç kere baş dönmem halsizlik falan oldu ama şuan onlarda yok canım 🙂bugün 26. günüm döngüm 27-31 gün aralığında canım yinede korkuyorum hatalı çıktı mı diye kan vermek için bekleyebilirsem bir kaç gün daha bekleyeyim diyorum bakalım❤️

Göğüs ve kasık ağrım vardı ara ara ama belirtiden saymadım hiç nede olsa her ay olan şeyler bunlar ama ekstra olarak bı ara şişkinlik hissetmiştim onun dışında bir kaç kere baş dönmem halsizlik falan oldu ama şuan onlarda yok canım 🙂bugün 26. günüm döngüm 27-31 gün aralığında canım yinede korkuyorum hatalı çıktı mı diye kan vermek için bekleyebilirsem bir kaç gün daha bekleyeyim diyorum bakalım❤️
Çok güzel çok sevindim sizin adınıza 😁😁😁 bekleyin içiniz nasıl rahat ediyorsa umarım bu ay kavuşursunuz 🌸🧿❤️

dün öğle arasında bi test yapmıştım kalbim kadar temizdi testim ama ilk idrar değildi beklmeiş değildi, yine de acaba test yanlıs olabilri mi ki ya napmalıyım

X