Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar ya benim adetim 1 gün geldi dünden beri hiç bi şey yok yine bide haziranda böyle olmuştum 🙄 annem diyor ki bebek yerini hazırlıyor olabilir mi ki .her şeyi de bebeğe mi bağlıyoruz ay

Folik asit bile kullanmadım canım😊 d vitaminim düşüktü bir ara 3—4 ay oluyor onu kullandım sadece😊 ama son bir aydır maden suyu çok içtim bence o bütün ihtiyaçları karşılıyordur senin de içmeni tavsiye ederim ☺️ bir de tatil 👌 en güzel öneri tatil 👌 başka bir yerde birlikte olmak sürekli evde olmaktan çok daha etkili bence ✌️
Maden suyu neye yararlı ki acaba benimde eşim çok içer bana zorlar içmem 😂

Kızlar ya benim adetim 1 gün geldi dünden beri hiç bi şey yok yine bide haziranda böyle olmuştum 🙄 annem diyor ki bebek yerini hazırlıyor olabilir mi ki .her şeyi de bebeğe mi bağlıyoruz ay
Farkında olmadan kimyasal gebelik de geçirebiliyoruz. Ondan adet döngümüz tuhaflaşıyor. Eskilerin bebek yerini hazırlıyor dedikleri de bence kimyasal gebelik.

Evet tatlım niye özlettin kendini? ☺️ Ben bugün kalp atışını duyacağım minnoşun inşallah 🙏 her şey yolunda. Sen nasılsın?
Yaa çok güzeeel inşallah herşey yolunda gider canım ❣️ ya ben fındık telaşesine düştüm kaç gündür. Bu gün de yola çıkıcaz Balıkesire hayırlısıyla 🤲 regl oldum bu gün 4. Günüm normalden fazla kanamam var bu reglde sanırım histereskopiden dolayı öyle oldu

Günaydın askımm çok şükür iyiyiz kuzum cmtsi bizde keseyi gördük sen nasılsın asıl iyimisin ne durumdasın
Çok şükür bende iyiyim canım regl oldum ben yine işte 4. Günüm bu gün. Burda özelde bi doktorum vardı ona gittik histereskopi görüntülerini falan gösterdim sürecimi anlattım naboti kistlerini falan. İşte Diyarbakır'daki doktorun hemen tüp bebeğe geç zaman kaybetme dediğini falan söyledim hep. Bu doktor da aksine bana bekle diyor kistler falan hiç engel değil diyor 3 ay ovulasyon takibi yap demiş ben onu kaçırmışım eşim söyledi ovulasyon takibi yapıcam evde sonrasında bi aşılama daha deneyebilirsin diyor. Biraz moralimizi düzeltti kadın vallahi kendimize geldik

Kızlar selam,
ovulasyonda piki 17. gün gördüm. yumurtlamaya göre 20 ağustos bat.öncesi sonrası her gün değerlendirildi. :KK76:sırada beklemek var ki sanırım en zor olanı, dualarım hepimizle , en güzel zamanda , en iyi haliyle olsun inşallah...
güzel haberi alan canlar sağlıkla kucağınıza alın inşallah :emir_bebek:

Yaa çok güzeeel inşallah herşey yolunda gider canım ❣️ ya ben fındık telaşesine düştüm kaç gündür. Bu gün de yola çıkıcaz Balıkesire hayırlısıyla 🤲 regl oldum bu gün 4. Günüm normalden fazla kanamam var bu reglde sanırım histereskopiden dolayı öyle oldu
Evet olabilir kuzum işlemlerden sonra biraz dengeler şaşıyor.

Merhaba hanımlar turuncu agac turuncu agac umarım benide eklersin yazmıştım bat 16 ağustos diye.. ben ayın 30 unda ovülasyon gününde ilişkiye girdim ve bugün 10 gün oluyor sol kasık ve yumurtamda ve belimle inanılmaz ağrılar var kasığım yüzünden akşam uyuyamadım😞 ne olur tecrübeliler yazar mısınız ilk defa denedim.

Kızlar ben şuan 8. Gündeyim bu dögünün
Sizce bu ay nasıl değerlendirme yapabilirim
Geçen ay çok üzüldüm çpk değerlendirme olmadı
Bana tavsiyeniz var mı ?
Bide ben sadece vitamin takviyesi kullanmaya karar verdim ve ovulasyon testi çünkü geçen ay adetim erken geldi
Bana yardımcı olursanız sevinirim 🥰

X