Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ben yaptım negatif regl günü bekleyecem artik
Aynen canım perşembe günü tekrarlarsın inşallah bende yarın yapmayı düşünüyorum bakalım hiç üzülme canım diğer ay deneriz yoksa eğer , burdan toplu bir göç olacak zaten Eylül topiğine orda da birbirimize tam destek olcaz inşallah çok daha fazla bebişli bir topic olur inşallah

İnşallah canım sen gelme ama Eylül topigine doğru Nisan annelerine git sen

O zaman benim yumurtlama takvime göre bir gün geç oldu ve sanırım ilişki tam yumurtlama zamanına denk geldi ben yumurtlama olmuştur diye düşünüyor o yüzden pek ihtimal vermiyordum tutmasına ama göreceğiz artık iki hafta sonra hayırlısı neyse o olmuştur inşallah teşekkür ederim canım cevabın için

Teşekkür ederim canım cevabın için inşallah çok bekletmezler minikler yarın sabah test yapıyorum inşallah şimdiden heyecan bastıııı
Haydi hayırlısı olsun inşallah pozitifi görürsün sen de canım biz de heyecanla bekliyoruz

Sağlık olsun kuzum napalim ya alıştım artık ☺❤ inşallah senden ve diğer arkadaşlarımızdan güzel haberler alırım
Hiç üzülme canım diğer ay denersiniz inşallah daha güzel olur inşallah hepimiz güzel haberler verelim diğer aya da bu ay adet olan bütün arkadaşlarımızın hayırlı haberlerini alalım AMİİNNN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…