Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Merhaba beni de ekleyin lütfen. Bat 27 Ağustos

Morelim bozuldu ya sabah şimdide sarı akıntım var kesin olucam

İnşallah canım bugün biraz daha rahatım

Merhaba kızlar bu da bugünkü ovulasyon teslim tam koyulaşacak derken siliklesiyor yumurtlama geçti galiba 3 gün yapamamış dim ovulasyon testini

Eklentiler

• IMG_20220807_165042.jpg
    123,6 KB · Görüntüleme: 39
Kizlar ben kontrollerimi yaptirdim,folik asit vs basladim 2 ay once bu ay artik saldim korunmayi tavsiyem ozellikle gun gun bulup denemeyin ama korunmayinda valla ben oyle yapiyorum beklentim olmuyo kafam rahat

Arkadaşlar yumurtlamanın üzerinden 5 gün geçti. Koyu kıvamlı krem rengi akıntım var. Şöyle 8 10 gün geçse de test yapsam.

Kızlarrr yukardaki dünün aşağıdaki bugünün testi pik demi kesin olaraakk

Eklentiler

• 33D2D7DC-BFE4-48AB-8F2D-767806C2486F.jpeg
    65,4 KB · Görüntüleme: 46
  • 905FEFD8-21A3-464B-AF1D-D34ECEC34567.jpeg
    69,5 KB · Görüntüleme: 42
Başladı mı regli kuzum darısı başıma ya olsamda rahatlasam bu gidişle bende adet olunca test yapcam hala ikna değilim bakalım olunca ikna olcam mıığğ
Şahsen ben oldum sende yap İyi yaptın canım hoşgeldin Çok deli ekşınlar oluyor burda

Hoşgeldin canım canın burda hiç sıkılmaz deli dolu geçiyor burada günler bizde sma testi vermiştik gebelik düşünmeye başladığımızda 84 gün sonra çıkmıştı bizim sonuçlar ama Mart ayıydı o yüzden erken çıkmış olabilir sizinki yaz ayına denk geldiyse talep çoktur düğünler de çoğaldığı için o yüzden gecikmiştir inşallah en kısa zamanda açıklanır ve sonucu güzel gelir

Canım beni de ekler misin? Bat 24 Ağustos

Benim kullandığım takvime göre yumurtlamama tam 1 hafta var, günler geçmiyor adeta daha 20 gün bekliycem bu ayki sonuç için

Sma testi evliler ücretsiz yapabiliyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…