Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

İnşallah bebeğin seninledir canım❤ dün kaçırmışım yazışmalardan ne durumdasın?
Aynıyım bebişim sabah test yaptım dune bakış biraz daha koyu çıktı şu şekilde. Sabah da az biraz kahverengi akıntım geldi

Eklentiler

• IMG_20220807_071724.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 132
Sağlıkla kucağına al canım inşallah ❤❤ bir doktora gidebilsen iyi olucak
Devlette sıra bulamadım özel de de Perşembe gününe vardı anca ona aldım kuzum ama ben hala trst bozuktur diyorum inanamıyorum oyuzden sevinmek de istemiyorum. İki test de arka arkaya pozitif çıkmaz herhalde laqouick marka gerçi iyi de ama bakalım sabah tekrarlayacagim testi mi

Özele acilden gitsen bakmazlar mı ki acaba ? Perşembeye çok varmış testin yanlış değil kuzum muhtemelen yerleşme kanaması o kötü şeyler getirme aklına❤

Yukarıda olan dünkü testim alttaki ikisi bugun koyuluk artmış sanki.Testin 1i kırık çıkınca bozuktur belkı diye 2. testi de yaptım.hepsi aynı marka testler yaptım saatleri de birbirine yakın.bat 5 agustostu.

Eklentiler

• IMG-20220807-WA0004.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 126
Ya kuzum ama benim adetime daha 9 gün var ara ara da çok az kanamaların oluyor oyuzden kafam karışıyor emin olamıyorum
aynı durumdayız dün kanamam oldu regle daha 9 gün var lekelenme de değil yani baya baya pıhtılı kanama,regl ağrısı gibi ağrım da var

Kızlarrrr @sinemmlendi @Safiye19 M midnattsol @Cansu1414 batımıza son 5 gün kaldı test yapanınız var mı? Yada ne zaman test yapmayı düşünüyorsunuz? Herhangi bir Belirti yaşıyor musunuz?
Merhaba ben çatlatma iğnesi yaptığım için test yapmayacağım. Duphaston kullanıyorum çarşamba bitecek zaten perşembe belli olur herşey ama hiç olmadığı kadar göğüs hassasiyeti yaşıyorum yürürken bile hissediyorum, çok sıcaklar değişik bir şekilde, bi de kasık batmaları var. Ama işte ilaçlardan mı gerçek mi bilemiyorum siz de nasıl durumlar? Umarım bu ay hepimiz kavuşuruz bebişimize

Arkadaşlar bir şey danışacağım? Stres yapmak gebeliği engelleyen bir durum mu gerçekten? Ben 2 aydır deniyorum ama çok stresliyim stres yapıyorum diye dahada çok stresleniyorum
Kesinlikle etkiliyor
Bende geçen ay böyle yaptım ve 6 ay düzenli gelen adetimin düzenini bozdum
Bu az ne zaman canımız isterse o zaman ilişkiye girmek istiyorum
Benek için değil onu düşününce çok stres oluyor
Sende stres yapmamaya bak kuzum
Olacak elbet bizde de

1 hafta kala gelen test yapma sevdasına yenik düştüm gözlerimi odaklayınca kimsenin görmediği çizgiyi görüyorum sanki

Eklentiler

• 3322E415-DAED-4B73-ABB1-99B17DAFEDF3.jpeg
    58 KB · Görüntüleme: 106
Hemen çıktı ama ben bakarken şaşı oldum kendi kendime de gelin güvey olmak istemiyorum. Kaç gün sonra tekrarlamalıyım sizce
İnşallah güzel sonuç alırsınız bence de çizgi var Ben olsam her sabah ilk idrarla yapardım çizginin koyulaşmasını takip ederdim. Bat günü ya da 1 gün sonrası da kan verirdim

Bence her sabah tekrarlayın gününüz gelene kadar bakalım nasıl olacak koyulaşacak mı o koyulaşmayı görmek kadar güzel bir şey yoktur herhalde ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…