Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar biri beni durdursun ben bi test daha yaptım
Evet ya çok silik şekilde var hemen mi çıktı çizgi yoksa bekledimi canım hemen cıktıysa muhtemelen beta hcg henüz yeni yükseliyordur benim ilk cocukta bundan biraz daha koyuydu ona rağmen 34 çıkmıştı sonradan Yükselmişti sağlıkla inşallah bebeğin seninledir

Onlar iyi bişey demez zaten sıkma canını boş yere kuzum. Gayet güzel değerin sağlıkla gelsin miniğin inşallah
Sanırım çatlayamayan bi yumurta kist olmus bana adetle atılır dedi beta pozitif olmasına ragmen ne olcak o kist acaba

Bir daha bir daha diye diye 12 ay geçti 13. Aya girdik ben bu kısır döngüden cok yoruldum artık günlerim 2 gün gecikiyor hep seviniyorum
Canıma benim ya bizim de öyle ama güçlü olalım. Güçlü olalım ki daha güzel günler bizim olsun . Bir gün hamile olunca bunların hepsini unutacaksın inşallah gönlüne Rabbim inşirah ferahlığı versin. Aynı zor duyguları yaşıyorum ama biliyorum bir gün olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…