Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Teşekkür inşallah sağlıklı sıhhatli ilerler isteyen herkese nasip etsin Rabbim
Tadını çıkarayım diyorum ama o kadar gereksiz bilgi var ki ortada kafam karışıyor

Ay çok sevindümm canımmmm bence yarın hemen başka doktora git progesteron falanda baksın süper çok sevindmmmm hep iyi haberler alırsın inşallah
Amiiiin canim amin şimdi beklicem biraz malum özeller inanılmaz pahalı. Bir sıkıntı olmazsa 10 gün sonra giderim inşallah

Çorlu vatan hastanesinde erson aksu var bence ona gidin çok iyi bir doktora benziyor instagramdan takip ediyorum çokta enerjik ve sıcakkanlı sizde bakabilirsiniz dr.ersonaksu yazınca çıkıyor instagramdan
Biliyorum canım da bi kac yoruma denk geldim onunla ilgili olumsuz bilmiyorum ne kadar doğru ama cok yogun bi doktor zaten sira bulunmuyor

İstanbulda olsa kendi doktorumuz önerirdim ama uzak biraz istanbul küçükçekmece halkalıda gürkan ağralı var doktorum çok memnunum mesafe sorun değil derseniz tavsiye ederim uzaktan gelen çok hastası var kırklarelinden falan

G Gzmyts53 cok guzel artisin olmus masallah. Msjlarini yeni goruyorum cok yogunum aşko. Doktor demiş ya bitane kiste dönüşmüş yumurta var catlayamayan diye. Bunu zaten biz tahmin etmistik ilk yumurtlama görmüştün pik olmaya yakin testler siliklesmisti demekki dedigimiz gibi o catlayamadan kaldi

Ayni doktora git suratına yapıştır sonucu ayy çok sinirlendim yaa
Görmek istemiyorum, kesinlikle cinsiyet ayrımı yapmıyorum yanlış anlaşılmasın ama bazı bayan doktorlar böyle oluyor erkek kadın doğumları bana hep daha yumuşak gelmiştir

Aaa olabilir bak. Peki bu bir sıkıntı yaratır mı acaba ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…