Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

@Akgun 35 benim adete 6 gün kala yumurtlamadan 7 gün sonra geldi akıntının içinde pembe kahve, 6 saat sonra tekrar geldi seffaf akıntının içinde pembe çok açık kırmızı şeklinde ama herkeste farklı oluyor kimisinde kahve kimisinde pembe. Kimisinde adetten önce geliyor kimisinde adet geçtikten sonra. Değişiyor yani 🤷🏻‍♀️
Canım peki sadece iplik gibi kan mıydı bende de kaç gündür çokkk hafif öyle geliyor da

Kızlar benim geç döllenme olabilir mi ya 🤔
Akıntı ve hafif kasık ağrısı var ki normalde adetten önce hiç akıntı olmazdı 🤷🏻‍♀️
(Bat 2 ağus . İdrar testi negatif çıktı)

Ah işte yabancı doktor eşim de söylediğimin yarısını çevirdi belki🙈 dr da hesap yaptı yarını beklicem 🤔 ayyy bebişin dedin ya hamile gibi hissettim bi an 🥰
Keşke başkası çevirseymiş bizim adamlar söylemeye utanır genelde o kadarını söylemesi bile mucize 😅 inşallah canım benim ya inşallah ödülesindir 😍😍😍 bende yarını bekliyorum olsamda delirmesem daha fazla😅

Kızlar bana acil sen gebe değilsin aptallık etme kendine gel der misiniz 🤣🤣🤣 firdevs yöroğlu bihtere sen bihter ziyagilsin aptallık etme diyo ya onun gibi oldu jsjshshshsh 😂😂😂 ağrım var sıcak basmasından öldüm bittim kendimi sıkıyorum da olmuyo gibi hissediyorum kafamın içi hamilelikle doldu ayy tozuttum işte 🤣🤣🤣
Bunu okuyunca tek bakırköylük ben değilim demekki diye düşündüm valla beni güldürdün😅 o ateş basmalrı bende de var üstelik benm regl olmama 5-6 gün kala mide bulantm başlar hep eşime diyorm midem bulanıyor ateş basmasıda var acaba bu sefer hamilemiyim her ay aynı şey hayatm alışmadınmı mide bulantısına sen hamile kalsanda anlayamıcaz bu bünyen sayesinde diyor ama uykum gelse bile acaba hamilemiyimmm🥳 diye gezmeye başladım kafayı yedim iyice galiba😂😂

Bunu okuyunca tek bakırköylük ben değilim demekki diye düşündüm valla beni güldürdün😅 o ateş basmalrı bende de var üstelik benm regl olmama 5-6 gün kala mide bulantm başlar hep eşime diyorm midem bulanıyor ateş basmasıda var acaba bu sefer hamilemiyim her ay aynı şey hayatm alışmadınmı mide bulantısına sen hamile kalsanda anlayamıcaz bu bünyen sayesinde diyor ama uykum gelse bile acaba hamilemiyimmm🥳 diye gezmeye başladım kafayı yedim iyice galiba😂😂
Yanıma hoşgeldin arkadaşım bende bakırköylük olduğumu düşünüyorum 😂😂😂 of bende öyleyim işte tam olarak🤭 her belirtiyi gebeliğe yormaktan balataları vallahi sıyırdım 😅😅😅

X