Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar bugun adetimin son günü yani sonları oynuyorum reglmin 8. Günü. İlk defa bu ay Ovülasyon testi aldım 1 saati gecik sıvı alımını bırakıp ilk Ovülasyon testini yaptım adetin son günü bu kadar belirgin cıkması normal mi? 3-5 güne piki görürmüyüm acaba?

Kızlar bana acil sen gebe değilsin aptallık etme kendine gel der misiniz firdevs yöroğlu bihtere sen bihter ziyagilsin aptallık etme diyo ya onun gibi oldu jsjshshshsh ağrım var sıcak basmasından öldüm bittim kendimi sıkıyorum da olmuyo gibi hissediyorum kafamın içi hamilelikle doldu ayy tozuttum işte

Son düzenleme:
Normal canım sen gün içinde aynı saatlerde yapmaya özen göster. Gün ortasında yapsan da yeterli oluyor sıvı alımına dikkat et tabi. Pik günü hiç belli olmuyor bir anda da koyu olabilir kademe kademe de olabilir

Evet bende de erken yunurtlama oluyor hatta döngünün 10. günü pik oluyor

Öğle saatlerinde sıvı alımını kestikten 2 saat sonra 2.idrarla net sonuç alırsın canım bir de öyle dene istersen

Anladım canım teşekkür ederim. İnşaAllah dogru kullanırım

Doktor alttan muayene etti mi. Kanda kesin gebe olmadığınız belliyse adet söktürücü veriyorlar bildiğim kadarıyla ama kullanmadığım için süreci bilemiyorum
Evet verdi zaten daha kullanmaya başlamadım akıntım var sürekli olacak gibiyim ama olamıyorum hamilelik kesin yoktur dimi

Doktor alttan muayene etti mi. Kanda kesin gebe olmadığınız belliyse adet söktürücü veriyorlar bildiğim kadarıyla ama kullanmadığım için süreci bilemiyorum
Evet verdi zaten daha kullanmaya başlamadım akıntım var sürekli olacak gibiyim ama olamıyorum hamilelik kesin yoktur dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…