Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

al benden de o kadar ya 8inde bat ama pazartesiden beri kasık ve bel ağrısı geçen hafta perşembeden beri göğüslerde hassasiyet. yani bunlar adetimde de olan şeyler amaa göğüs sızlması çok çok erken başladı yani anlamadım gitti

bende de tam belirgin bir kasık ağrısı yok daha çok erken, ben çatlatma iğnesinden bu kadar şiddetli göğüs ağrısı hissediyorum gibi geliyor. Ama bu ay olmaz ise ben rahim filmi çektireceğim eşim de doktora gidecek. Bütün bunlara gerek kalmadan bu ay bebişimiz gelirse çok mutlu olacağız. En çok herkeste olan belirti kasık ağrısı ama umarım bebişlerimiz geliyordur.. :)

Ay canım ağzından bal damlıyor inşallah inşallah kaçıncı denemeniz canım

8. ayımız bitecek bu ay. İnşallah kavuşuruz. Her ay umut bağlayıp olmaması zor bir süreç.
İnşallah doktora gitmenize gerek kalmaz bu ay mutlu haberi alırsınız inşallah canımmmm buradaki herkese evlat sahibi olmak isteyen herkese dua ediyorum Rabbim hayırlısı ile kucaklarını bebişlerle doldursun inşallah herkesin Bizim 2. Ayımız daha ama ben korunmayı bırakınca hemen olur zannediyordum bu süreçte ayrıymış inşallah daha uzun sürmez

Umarım umarım canım . Ben de öyle sanıyordum hatta ben doktora gittim, 2 ay yediğime içtiğime dikkat ettim sonra denemeye başladık. Eşim sigarayı bırakalı az olmuştu diye biraz daha zaman geçsin demiştik. Doktor siz deneyin demişti keşke dinleseymişim. Hemen oluvercek sanıyorduk işte. İnşallah sürmez canım. Bilgi eksikliği de çok fazla takip gerekiyor mutlaka. Umarım bu ay hamiş oluruz.

Hayırlı olsun belirti var mıydı acaba
Yumurtlamadan bir hafta sonra lekelenmem oldu iki kere, bide ovulasyon testim koyu cikmaya başladı adete 4 gün kala ama bu belirti mi bilmiyorum benim adete yakin cok silik çıkar o yüzden suphelenmistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…