Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Şu son 2 gün sol kasığımda batmalar oldu benim iğne batar gibi. Ama ne akıntı var nede göğüsler de hassasiyet bile yok 😅
Bende de ne akıntı ne hassasiyet, ki normalde regl den bir hafta önce göğüslere hassasiyet başlardı dokunamazdım bile ve kasık ağrısı da eb fazla adetten 1 gün önce ya da adet günü olurdu . Şimdi ise tam tersi hassasiyet hiç yok, kasık ağrısı var. Velhasıl çok farklı durumlardayım😅

Bende de ne akıntı ne hassasiyet, ki normalde regl den bir hafta önce göğüslere hassasiyet başlardı dokunamazdım bile ve kasık ağrısı da eb fazla adetten 1 gün önce ya da adet günü olurdu . Şimdi ise tam tersi hassasiyet hiç yok, kasık ağrısı var. Velhasıl çok farklı durumlardayım😅
Senden de alicaz güzel haberler Allah'ın izniyle 💕

Bende şu an aynı durumdayım. 1 gün geçti hassasiyet olurdu hiç yok . Adet olacakmışım gibi geliyor ama tık yok henüz 🫣🫠

Arkadaşlar bunada bakar misiniz var mi bisey

Eklentiler

• 20220801_170311.jpg
    20220801_170311.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 68
  • 20220801_165940.jpg
    20220801_165940.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 67
Kuzum sende hiç kasık ağrısı olmuş muydu? Benim gelip gidiyor dün gece çok ağrım oldu anlamıyorum niye böyle ağrılar oluyor yumurtlama ve çatlama da gördüm testlerde, günleri de değerlendirdim. Şimdi adete 6 gün var bu kasık ağrıları neden oluyor anlayamıyorum
Canım bende de kasık ağrısı var ya daha 8 gün var bata ama kasıklarım ağrıyor özellikle sol taraf ağrıyor gibi anlamadım bende bir geçiyor bir şiddetleniyor

X