Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Merhaba burada yeniyim beni de ekler misiniz BAT 18 Ağustos

Hayalet çizgiyi tek ben mi görüyorum yoksa gözlerim benimle oyun mu oynuyor bir bakabilir misiniz bugün yumurtlamadan sonra 10. Gün
Kuzum erken yapmışsın biraz cok cok az bi şeyler görüyorum ama sana geçen ay yaptıgım testleri atsam ikinci çizgi resmen görülmesine rağmen negatiftim kanda o yüzden adet gününü beklemeni öneririm

Batı benim gibi 11 Ağustos olanlardan @Safiye19 Demgey3 @Cansu1414 M midnattsol kızlar herhangi bir belirtiniz var mı?? Test yaptınız mı ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz??
Ben çatlatma iğnesi oldum ve şu an da duphaston kullanıyorum. O yüzden batı bekleyeceğim ama çok şiddetli göğüs ağrım var şimdi yataktan kalkınca yürürken bile acı çeliyorum. Siz de ???

Ben çatlatma iğnesi oldum ve şu an da duphaston kullanıyorum. O yüzden batı bekleyeceğim ama çok şiddetli göğüs ağrım var şimdi yataktan kalkınca yürürken bile acı çeliyorum. Siz de ???
Canım bende göğüs ağrısı hiç yok ama kasık ağrısı sürekli devam ediyor hatta öksürürken hapşırırken batıyor gibi bilmiyorum daha çok erken diye test yapmıyorum
Göğüs ağrısı oluyor galiba gebelikte inşallah gebeyizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…