Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bende de öyle oldu hemde kac kez , sonra biktim ovülasyon falan daha yapmiyorum bana cok stres yaptiriyor ovülasyon
Ayyy bende yapmiyorum valla o ne ya hergün hergün valla daral geliyor sonra zaten düzenli ilişki vsr. Allah sağlıktan ayırmasın. Daha da üstüne gitmiycem . Olursa zaten olacak.

Benim de durumum seninle benzer. 3 yıllık evliyim 1.5 yıldır istiyoruz hsg de çektirdim. Femara ovitrelle kullandm olmayınca bugün adetken yine gittim göremedi yumurta hic. Ama yine de ilacı kullan haftaya gel dedi inşallah vardır ve büyümüştür

İlk pik görünce dedim tamam aha da hamileyim. Regl beklenen günde gelmesin mi bende daha almadım ovulasyon cart curt
yanıltmak gibi olmasın senelerdir bebeği olmayan arkadaşım var ovülasyon testleri ve ultrason birbirini tutmuyormuş yumurta çatlama konusunda ultrasonda çatladığında ovülasyon testinde anca yeni çizgi çıkıyormuş yani dediğine göre testler 2 3 gün geriden geliyormuş. bu işler o yüzden de kısmet işi allahtan istemek lazım her şeyi vereceği varsa doğru zamanda bize verir zaten

kıyamamm meleğime yaaa çok güzel bir abla olacak inşallah Allahın izniylee kavuşacak o kardeşine sizde bebişinize birazcıık daha sabır lazım herhalde umut her zaman var

ya eskiden böylemiymiş, adet gecikince gidip öğreniyolarmış işte ama biz galiba birbirmizi biraz buralarda gaza getiriyoruz biraz da erken öğrenenleri görünce hevesleniyoruz testler falan filan kafaları yiyoruz :))) en iyisini yapıyorsun canım darısı bizim başımıza (sabır konusunda) :)))

Ben eskiden adet olunca ağlardim en azından şimdi ağlamıyorum

ay iki taraf kendince iyi olsa da gelin kaynana birbirini hiçbir zaman çekemez. iyi geçinenlerde de ufak da olsa çekememezlik olur çünkü kaynana gelin doğası bu arkadaş gibi konuşabiliyorsan ne ala ama her şeyini gene anlatamazsın anlatmaman gerekir. benim de 1 sene oldu evleneli başka şehirdeyım kendi anneme 3 saatlik mesafe kaynanama yarım saatlik ama annem daha çok gelir kaynanamı tam dolu dolu birgün bile misafirlikte tutamazsın. 2 kere kaldı bende ama nasıl kaldı oğlunun baya kızmasıyla yoksa o da yok normalde gelir 3-4 saat oturur gider. anlayacağın gelmemesi daha iyi boşver kafan rahat olur. yoksa kıskançlıklarından kudururlar. benimki kayınbabamdan bile kıskandı geçenlerde insan şok oluyo

Öyle tabi bende buna inanıyorum herkeste illa ki farklıdır. Rabbim hayırlı zamanda nasip eylesin inşallah

Amin amin amjn valla diyorum ya o negatiftense regl görmeyi tercih ederim . O çok başka vır hüsran. İnşallah her isteyen çift çizgi görür amin

Çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…