Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Aynen yani demek istediğim oydu. İki taraf da iyi olursa iyi ilişkiler oluyor Canını sıkma. Tadını çıkar zamanın. Daha çok gez daha cok eğlen ne bilim herseyden daha çok yap dağıt kafan iste Rica ederim umarım hakkında hayırlısı ne ise zamanında o olsun

Sağlık problemlerimin azalmasinu bekliyorum canim migren ilacı kalp atis hizimi yavaslatti elim ayağım tutmuyor sanki toparlanayim gideceğim. Ya burda eşimin ailesi akrabalari var bir kez bile sormuyorlar yabanci şehire geldin burda kimsen yok sana destek olalim ilgilenelim o kadar hastalandim bir kez bile sormadi esim her fırsatta annemin yanina git annem yanina gelsin annemle yao et diyor onla da tartışıyorum beni bir kez bile sormamis insandan ne isteyeceğim cok sinir oluyorum

Çok haklısın kesinlikle

Onu neden istemediniz, sıkıntı mı oluyor alttan baktırınca, ben birkaç kez baktırdım çünkü, doktor yumurtalara alttan muayene ile baktı hep
Ben ilk baktırdığımda adetliydim bu durumda bakıldığında da bilmiyordum eve geldim tansiyon yerlerde daha sonra kendi doktoruma anlattım ama yine de sevmiyorum sırf bu yüzden gitmek bile istemiyorum

Bu konuda bisey diyemiyorum. Kv deler genelde skntli dertlesemezsin istedigin gibi konusamazsin mesela. Komsularin varmi kuzum hic

Amin canım inşallah. Birde cocuk mevzusunda cok hevesli istekli olduğumuz zamanlarda olmadi ya artik o hevesim kacmis gibi hissediyorum

Ben ilk baktırdığımda adetliydim bu durumda bakıldığında da bilmiyordum eve geldim tansiyon yerlerde daha sonra kendi doktoruma anlattım ama yine de sevmiyorum sırf bu yüzden gitmek bile istemiyorum
Ben de çok şaşırmıştım normal karından bakılır falan sanıyordum bir de doktorum erkek ama ona güveniyorum gerçekten işini çok iyi yapan bir doktor, hatta bu ay hamile kalamazsam tüp bebek yaptırıcaz

Amin canım inşallah. Birde cocuk mevzusunda cok hevesli istekli olduğumuz zamanlarda olmadi ya artik o hevesim kacmis gibi hissediyorum
Ah hiç sorma ben de 2 yıllık evliyim, yaklaşık 1.5 yıldır istiyoruz. Klomen ve ovitrelle kullandım olmadı, hsg çektirdim hiçbir sıkıntı yok tüpler açık ama olmadı, mayısta aşılama oldum yine olmadı, bu ay da olmaz büyük ihtimalle direk tüp bebek başlıcam bakalım, bizde de tek sıkıntı benim pcos olmam benden sonra evlenen herkesin bebişi oldu biz öyle bakıypz uzaktan işte, bir de demezler mi ee artık yapın bir bebek, ne zaman yapacaksınız falan.. Bu soruyu soran herkesten nefret ediyorum. Ben soruyor muyum niye bebek yaptınız diye

Ben de ilk eşimin arkadaşına muayene oldum artık utanma ve stres birbirine karışmıştı. Gebe kalmayana kadar karından bakmıyorlarmis pek her ay bu son diyorum sonra gidiyorum mecbur. O stresi yaşamak zor geliyor bugün yumurtalar görünmedi iki şekilde de. Aklım karıştı kimsenin de başına gelmemiş sanırım sabah yazdim ama

O bence herkeste var . İlk kez korunmasız ilişkide hemen hamile kalmış gibi karnımı falan seviyordum ayy ne saflık kız hepimiz o yollardan geçiyoruz. Diyorum ya yalnız değilsin vallahi . Öyle çok istiyordum ki çocuk hala istiyorum ama şimdi mantıklı istiyorum yani bazen bir yerlere gidiyoruz coxuklu arkadaşlar daha verem oluyorlar. Diyorum ki bak sen ne güzel rahat rahat oturuyorsun. Vallahi bazen şanslı hissediyorum kendimi. Tabi olsun isterim ama öyle kendimi de artık üzmiycem olmuyor diye v

Hiç bir fikrim yok canım, benim doktorum bakıyor sıkıntı yok şu tedaviye başlıyoruz diyor ben de ne derse yapıyorum, ilaç veya iğne kullanıyorum sonra kontrollere gidiyorum kaç ml olmuş falan ne zaman ilişkiye girilecek çatlatma iğnesi vurulacak falan onları anlatıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…