AĞUSTOS AYI ÇATLATMA İĞNESİ VE KLOMEN KULLANANLAR

KKHN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2022
502
158
33
Merhaba ben ikinci kez klomen kullanıyorum 2. günümdeyim pazartesi kontrole gideceğim benim gibi bu ay çatlatma iğnesi olacak olan varmı ?

Merhaba ben de bu ay klomene başladım,cumartesi günü için çağırdı doktorum

Evet 4.gunum bugün, halsizlik yaptı ben de ya da covit oldum bilemiyorum
Havalardanda olabilir olumlu düşünelim olumlu olsun inş 2 gün ara ver dedimi ben 5 gün içip hafta sonu içmicem bende de bugün miğde bulantısı yaptı ama hapada bağlamak istemiyorum. ne kadardır deniyorsunuz bizim 1 yılı geçti ve bir boş gebelik sonrası kürtaj oldum bidaha gebelik olmadı sizin süreciniz nasıl

İnşallahBenim 4 yaşında bir oğlum var,gecen sene ağustosta da kimyasal gebelik geçirdim.Bir yıldır da tekrar gebe kalamadım.Klomeni sabah akşam 5 gün kullanmami söyledi.Siz bir tane mi iciyorsunuz

İnşallahBenim 4 yaşında bir oğlum var,gecen sene ağustosta da kimyasal gebelik geçirdim.Bir yıldır da tekrar gebe kalamadım.Klomeni sabah akşam 5 gün kullanmami söyledi.Siz bir tane mi iciyorsunuz
Allah bağışlasın hayırlı sağlıklı ömürler versin oğlunuza bizim çocuğumuz yok inş isteyen herkesin kucağını doldursun rabbim .. evet bana günde 1 tane kullan dedi çok fazla uyarmak istemiyorum yumurtalarını dedi anlamadım ilk klomen kullandğmda 1 tane kullanmıştım 5 gün başka bi dk 2 ay önce kullanmıştım yumurtaların büyümemiş 5 gün daha iç gel demişti içmedim gitmedimde hata yaptım şimdi tekrar deniyoruz.

merhaba ben de klomen artı catlatma ıgnesi olanlardanım bugun 10.günüm 5 gün sonra kan vereceğim

merhaba ben de klomen artı catlatma ıgnesi olanlardanım bugun 10.günüm 5 gün sonra kan vereceğim
Güzel haberlerinizi bekliyoruz o zaman ilk mi kullanıyorsunuz klomeni günde kaç tane kullandınız herkesin farklı oluyor sanırım ne zamandır deniyordunuz peki

Güzel haberlerinizi bekliyoruz o zaman ilk mi kullanıyorsunuz klomeni günde kaç tane kullandınız herkesin farklı oluyor sanırım ne zamandır deniyordunuz peki
Merhaba bır yıllık evlıyım bir gebeliğim oldu kimyasal ilk kez kullanıyorum 5 gun gunde bır tane kullandım 20 ve 18 mm yumurtalar oluştu catlatma ıgnesı yaptık beklıyoruz

Amin inşallah bu ay güzel sonuçlar aliriz hep beraberHer doktorun tedavisi farklı oluyor birbirinden,ben de ilk kullanımda bir tane içmeyi tercih ederdim ama iki tane diyince neyse dedim doktorun dediğini yapayim.Fazla uyarılma,kist oluşması benim de aklıma takılıyor.Cumartesi günü gidince baktim olmuyor doktorumu değiştiririm.Deneme yanılma süreci gibi sanki

evet benım doktorum ılk kez ıcın tek doz yeterlı iki tane olursa kist ihtimalı olabılır yumurtalıklarını bılmıyoruz zamanla tanıyacağız dedi ilk kez ıcın ılk doz yeterlı oldu bana, evet bi bakın duruma gore degistirirsiniz bende cok degistirdim bu dördüncü doktorum.

Belki yaşımdan dolayı iki doz demiş olabilir 36 yasindayim

Merhaba bır yıllık evlıyım bir gebeliğim oldu kimyasal ilk kez kullanıyorum 5 gun gunde bır tane kullandım 20 ve 18 mm yumurtalar oluştu catlatma ıgnesı yaptık beklıyoruz
kendim gibi bekliyorum güzel haberlerinizi birbirimize umut olalım sırayla güzel haberler verelim inş aynı durumdayız benimde boş keseydi ama birde 1,5 yıl bekleyin diyende oluyor kafam çok karışık ama başladık klomene bakalım ek başka bir şey kullanıyormusunuz

Olabilir ama keşke öncesinde hormonlarıma bakıp verseydi daha çok güven oluşurdu.Aşilama yapmiyormus ilçede yasamak da kötü böyle olaylarda.

HAYIRLISI olsun arı sütü bal polen kullanıyorum folik asit bi de d vitamını kullanıyorum :) siz ay insallah guzel haberler verelımmmmm

HAYIRLISI olsun arı sütü bal polen kullanıyorum folik asit bi de d vitamını kullanıyorum :) siz ay insallah guzel haberler verelımmmmm
bende mfk yöntemi var duymuşsunuzdur onun takviyelerini kullanıyorum hepsi var içerisinde. bu ay nasıl geçecek bilmiyorum ama heycanlanamıyorum bile umudumuda yitirmek istemiyorum ama hep o tek çizgi yüzünden

bende mfk yöntemi var duymuşsunuzdur onun takviyelerini kullanıyorum hepsi var içerisinde. bu ay nasıl geçecek bilmiyorum ama heycanlanamıyorum bile umudumuda yitirmek istemiyorum ama hep o tek çizgi yüzünden
ya bende öyle 10.günüm ama günler geçmiyor bir yanım umutlu bir yanımsa hiç değil.. evet mfk yontemını duydummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…