AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

O kadar haklısın ki ben 3 negatif görmeme rağmen hala umudum var.
Yalnız haftasonu geliyor tam test yapıp eşe süpriz hazırlamalık zaman off off umarım güzel haberlerini alırız.
Benimde hayalim eşime yıldönümümüzde sürpriz yapmak. Allahım inşallah nasip eder belki de etti

Aa iyi ama eşim sürekli yanımda değil

08.30-17.30 çalışma saatlerim ee iyi o zaman öyle yapim sağol canım . Ama ne zaman bu sürece girerim bilmiyorum.

İlla denk getirirsiniz birine sanırım 1 hafta falan gelmediği oluyor mu?
Bir de şimdi ne planlıyorsun canım aynı tedavi mi ara mı vereceksin başka bir şey mi? Benim de kafam karışık o yüzden soruyorum.
Eşim tır şoförü avrupaya çalışıyor 10 ile 20 gün arası değişiyor gelmemesi. Ara veririm . İlk denememdi ilaç ve iğneli. Baya umutluydum 3 tane yumurtam oluşmuştu. Herşeyi saatine uygun yapmaya çalıştım hatta. Eşimde yoldan dönüp geldi baya zor oldu iğneye yetişmesi o da uğraşmıştı. Ama nasip bakalım.

Benim de aynı ilk tedavi, 3 yumurta, saatli çalışma. nasip değilmiş canım olsun 2 ya 3. tedavide hamile kalan çok gördüm sağlıklı olalım o da olur bir gün inşallah.

İlla denk getirirsiniz birine sanırım 1 hafta falan gelmediği oluyor mu?
Bir de şimdi ne planlıyorsun canım aynı tedavi mi ara mı vereceksin başka bir şey mi? Benim de kafam karışık o yüzden soruyorum.
Aslında kızlar siz pkolularda aşılama büyük şans pko bi hastalık değil farklılık gerçekten öyle düşünün eğer çok istiyorsanız aşılama yaptırın bence ama güzel laboratuvarı olan bi yer olmalı ve en önemlisi ilgili başarılı bi doktor bulmak ben buldum geçen ay ilk defa iğne oldum onla, dün bile içimi rahatlattı yasemin hanımcım kan testi yaptırın dedi bende üzülmek istemiyorum hocam falan dedim beklemek istiyorum dedim olmazsa da üzülmeyin sizi burdan gebe göndericez daha bu ilk deneme ve en basit tedavi dedi bana içim nasıl rahatladı

Allah bizleri böyle sınav yapıyor en güzelini nasip edecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…