Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Kiz allah seniiiiii 😆😆😆 ben ne bileyim normalde cat iğnesi hic kullanmadı asilama haricinde. Bilmiyorum ki birden fazlada yapıldığını. Neyse asilamadan 2 gün önce tek doz cat iğnesi yaptim 😆 markası ovitrelle. Kiz 20 teste ne kadar verdin bak böyle yapiyosun ben çok çabuk gaza gelirim etme eyleme 😆😆😆😆😆
Ahaha aşkım hepsi burada da 20 tane laboquick 76ydı galiba 😂😂

Çok teşekkür ederim bu değerli bilgiler için🥰🖤🖤 yazdığın çoğu şeyi bilmiyordum o zaman ben dr a gitmek yerine arayıp haber vereyim sağlık ocağında 2 güne 1 test veriyim belli bi süre sonra gideyim
Canım benim hepsini okudum çok teşekkür ederim bugünde unutmayıp bizimle paylaştığın içinn sen yarın doktorunu ara yinede kan vermeni vs ister diyr düşünüyorum dediğim gibi kesenin oluşması için beta hgcnin en az 5000leri görmesi gerekiyor. Herşey gönlünce olsun inşallah çok musmutlu sağlıklı güzel hamileliğin olsun tosbik tosbik beben yada bebelerin olsun inşallah 😊beta hcg hızlı artarsa anlarsın zzten tek mi değil mi ikiz gebeliklerde falan beta hcg hızlı yükseliyor. Ay hadi hep güzel haberlerinle inşallah ❤️

Kiz allah seniiiiii 😆😆😆 ben ne bileyim normalde cat iğnesi hic kullanmadı asilama haricinde. Bilmiyorum ki birden fazlada yapıldığını. Neyse asilamadan 2 gün önce tek doz cat iğnesi yaptim 😆 markası ovitrelle. Kiz 20 teste ne kadar verdin bak böyle yapiyosun ben çok çabuk gaza gelirim etme eyleme 😆😆😆😆😆
Ahaha tamam tamam bende ovitrelle vurdum bi tane perş günü. Ya bence 9 günden sonra geçiyor zaten. Kız o değilde kasıklarım ağrıyor çok fena erkenden adet madet olur muyum diye düşünüyorum şuan iyi mi jdksks göğüslerim de aldı başını gidiyor jdksk progestan daha öncede kullandım hiç böyle olmadı yada hatırlamıyorum allahım şu günler bi geçeydiiii sorun yoktur inşallah

Canım benim hepsini okudum çok teşekkür ederim bugünde unutmayıp bizimle paylaştığın içinn sen yarın doktorunu ara yinede kan vermeni vs ister diyr düşünüyorum dediğim gibi kesenin oluşması için beta hgcnin en az 5000leri görmesi gerekiyor. Herşey gönlünce olsun inşallah çok musmutlu sağlıklı güzel hamileliğin olsun tosbik tosbik beben yada bebelerin olsun inşallah 😊beta hcg hızlı artarsa anlarsın zzten tek mi değil mi ikiz gebeliklerde falan beta hcg hızlı yükseliyor. Ay hadi hep güzel haberlerinle inşallah ❤️
Rica ederim ne demek bir nevi dert ortağı olduk birbirimize 🖤 Duphaston hapım bitti yarın gitmeyi düşünüyorum doktoruma eşimde doktor görmeden inanmak istemiyor heveslenmemek için 🤭 Amiin kişinin karşısındakine ettiği duayı melekler de ona edermiş mutlu haberi buradaki herkesten alırız inşaaAlah 🥰

Rica ederim ne demek bir nevi dert ortağı olduk birbirimize 🖤 Duphaston hapım bitti yarın gitmeyi düşünüyorum doktoruma eşimde doktor görmeden inanmak istemiyor heveslenmemek için 🤭 Amiin kişinin karşısındakine ettiği duayı melekler de ona edermiş mutlu haberi buradaki herkesten alırız inşaaAlah 🥰
Ahaha valla nasıl istiyorsanız hep öyle yapın çok güzel çok kıymetli anlar bunlar gönlünüzden ne geçiyorsa. Amin canım inşallah hamile duasını da unutmayalım ama burda herkes adına isterim hamile duası 😊

Ahaha valla nasıl istiyorsanız hep öyle yapın çok güzel çok kıymetli anlar bunlar gönlünüzden ne geçiyorsa. Amin canım inşallah hamile duasını da unutmayalım ama burda herkes adına isterim hamile duası 😊
İnsan bir nevi stresini atıyor ve an geliyor ki haline şükrediyor o yüzden benim için çok kıymetli bir ortam okuduklarım sayesinde bilgi ediniyorum yeni insanlar tanıyorum mesafe olarak ne kadar uzak olsakta dualarımda yer veriyorum🥰♥️♥️

Eveeet geldim kızlar hemen başlıyorum 😂
Benim ilk aşılamam 5 gün menopur kullandım sonradan kontrole gittiğimde doktorum büyümediklerini iki gün daha kullanmamı söyledi eczacım ilacın kalmadığını söyledi ve fostimon yazdı 2 gün tekrar kullandım kontrole gittim doktorum tekrar büyümediğini ve iki gün daha kullanmamı söyledi tekrar fostimon kullandım yani toplam 9 gün kullandım çarşamba günü gece 2.00'de çatlatma iğnemi oldum cuma günü yani ayın 5'inde 5 ağustos günü aşılamam gerçekleştirildi. Pcos hastasıyım aşılamadan sonra baya ağrım oldu aşılamadan bir hafta sonra kontrole gel demişti doktorum progesterona bakmak için o gün söyledim çok ağrım var diye bana gel yumurtalarına bakalım dedi ve ohss olmuşum zaten sen de bunu göze alarak yapmıştık aşılamayı gerginliğin şişliğin olması gayet normal dayanacaksın dedi. Yani benim aşılamadan sonra hep ağrım oldu göğüslerim büyüdü hassasiyet meydana geldi.Birde damarlarım daha belirgindi. Akıntım yoktu zaten normalde de akıntım olmazdı o yüzden akıntıdan anlayabileceğim bir şey değildi. Benim toplamda 3 yumurtam vardı 21 22 22 yanlış hatırlamıyorsam ölçüleri de bu şekildeydi. Adet olmaya yakın mide bulantım olurdu benim mide bulantım vardı ben de herhalde adet olacağım diyordum o yüzden çok takılmıyordum çünkü her ay başıma gelen bir durum zaten bu. Ara ara baş dönmem oldu ama kesin hamileyim falan diye de düşünmedim şahsen. Kendimi çok umutlandırmamak için belirtilerime çok dikkat etmedim çünkü psikolojikman etkilendiğimi düşünüyordum. Sık idrara gitmem veya uykuya düşkünlük falan yoktu. Ha ama hamileyim diye düşündrüten tek durum kasıklarımda sanki su dolu bir baloncuk varmış da eğilip kalkamıyormuşum gibiydi. Kabızlık oldu aşırı gaz vardı gaz sancısı da beni mahvetti sürekli kayısı suyu tükettim.🙈 Ben hala çok heyecanlıyım ne hissedeceğimi bilmiyorum unuttuğum şeyler olabilir yazı da çok uzun oldu biliyorum hakkınızı helal edin ♥️ ama benim unutup da sormak istediğiniz bir şey varsa yazabilirsiniz müsait oldukça giriyorum zaten topiğe.🥰🥰
Oyy rabbim sağlıkla zamaninda doğmasını nasip eylesin. Sen uzun uzun yaz hiç öyle kusur felan olmaz tatlım 🤗🥰🥰 bende de gaz ve kasik ağrısı var şuan yeni uyandım yatiyorum ama midem bulanıyor. Asilamanin 4. Günü adet ağrısı gibibagri geldi 1 buçuk gün sürdü böyle bi sey olmusmuydu. İnşallah seni çok darlamayiz 🤗🤗🤭🤭

Oyyy doya doya yaşayın mutluluğunuzu😍😍😍😍. Rabbım güzelliklerini sunsun birbir. Hayırlı sağlıklı evlatlarınız olsun zamaninda dogsunlar inşallah 🤗🤗🤗🤲🤲🤲💐💐💐

Ahaha tamam tamam bende ovitrelle vurdum bi tane perş günü. Ya bence 9 günden sonra geçiyor zaten. Kız o değilde kasıklarım ağrıyor çok fena erkenden adet madet olur muyum diye düşünüyorum şuan iyi mi jdksks göğüslerim de aldı başını gidiyor jdksk progestan daha öncede kullandım hiç böyle olmadı yada hatırlamıyorum allahım şu günler bi geçeydiiii sorun yoktur inşallah
Kiz işte ben ne diyorum ptsi sabah adet ağrısı gibi agri bi geldi salı ikindi vakitlerinde gitti. Doktora sordum eğer şiddetli dayanamazsan gel göreyim dedi. Sonra azalarak gitti agri. Suan gaz ağrısı gibi agri var. Midem yanıyor bulaniyo gibi bi değişik halde yeni uyandım kalkmadım henüz. Kiz sende bi danış doktoruna ya normal mi yoksa Allah korusun baska sorun mu var. Yanıltıcı test çıkmayacağını bilsem bugünden baslicam deli gibi teste ya. Rabbiiiiim nolur nasip ett 🤲🤲

Kaset test yaptım akşam yaptım ilk idrarı bekletmedi S Saripapatya37 sağolsun 🙈😂😂
Kocam kutlamaya götürdü 😂😂
Sizin kutlaminizi yerim yaaaa 😍😍😍😍😍❤❤❤

Ayyy vesile olduysam erken öğrenip mutlulugunuza ne mutlu banaaa. Rabbım sevindiğiniz gibi bizi de sevindirsin. İnan hamileyim mesajınla ben geleyim gibi mutlu oldum. İnşallah gün gün güzel hayirli sağlıklı şekilde ilerler. Rabbullalemin nazarlardan kötülüklerden kem gözlerden kazalardan belalardan sakınsın saklasın. Evinize huzur bereket sağlık hoş sohbetler getirsin.. ❤❤🤲🤲

Ahaha aşkım hepsi burada da 20 tane laboquick 76ydı galiba 😂😂
Anam çok iyi fiyatmis. Biz hep testlerde negatif gördüğümüz için böyle sürekli test olayına kocam pek kiziyo. Erken heyecan yapıyoruz sonra çıkmıyor üzülüyorsun diyo. Ondan gizli gizli yapabilirsem yapicam bakalim 🤭🤭

X