Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Ay bende oyle yapsam mı acaba ya. Catlatma iğnesini senden bir gün önce yaptiydim. Ay haberleselim o gün birlikte yapalım 🥰 bu arada kasik agrim var bugün. Adet sancısı gibi. Adet yakın olsa dicem aksama sabaha çözülecek o şekil bi agri 😔
Aşkım k bendede var özellikle ayakta olup iş yaptığım zaman. Ağrılar çok yanıltıcı olabilir bakma sen ona. Ay evet bence salı günü sen de yapabilirsin senin ovitrelle sonrası 12.gün oluyor çünkü. Yani ben pazar gününden yapmaya başlıcam kuzu 😂😂 en net salı çarş sonuç alırum diye düşünüyorum zaten 😂

Aşkım k bendede var özellikle ayakta olup iş yaptığım zaman. Ağrılar çok yanıltıcı olabilir bakma sen ona. Ay evet bence salı günü sen de yapabilirsin senin ovitrelle sonrası 12.gün oluyor çünkü. Yani ben pazar gününden yapmaya başlıcam kuzu 😂😂 en net salı çarş sonuç alırum diye düşünüyorum zaten 😂
Bak ya bende gaza gelicem erken basliycam nerdeyse 🤭🤭 elimde bir tane test var yakınlarda çıkarsam artık alirim bi kaç tane 😆. Agri konusuna gelince ilk asilamayi bir buçuk yıl önce yaptirdik yani hiç hatırlamıyorum o zamanlar ne yaşadığımı. Bugun senin gibi ayakta durdugumda vurdu ayrı. 🤷‍♀️ ay söyle bi an önce 1 hafta gecebilse 🤭😅

Bak ya bende gaza gelicem erken basliycam nerdeyse 🤭🤭 elimde bir tane test var yakınlarda çıkarsam artık alirim bi kaç tane 😆. Agri konusuna gelince ilk asilamayi bir buçuk yıl önce yaptirdik yani hiç hatırlamıyorum o zamanlar ne yaşadığımı. Bugun senin gibi ayakta durdugumda vurdu ayrı. 🤷‍♀️ ay söyle bi an önce 1 hafta gecebilse 🤭😅
Dimi ya uyuyarak geçirsek şöyle uyansak hadi teste 😂😂 ya ben meraklıyım biraz şimdi duramam biliyorum noldu ne bitti 😂

Hatta regenisis maxı gebelikte çok öneriyorlar özellikle içinde çok fazla vitamin var inofolic gibi ama sanırım daha kapsamlı. Araştır istersen canım. Çok güvendiğimiz bi doktor önerdi onuda bende gebe kalınca ona geçmeyi düşünüyorum
Çok sağol canım inşaAllah bi bakayım bende alayım bari folbiol da bitmek üzere zaten 😁

Evet bak birde şeyi önerebilirim bunuda bana başka bi doktor önermişti regenisis max. Ciddi anlamda en iyi folik asitler arasındaymış bende inofolic bitince bunu denicektim eczanede de sorabilirsin canım ikisinide
Regenisis max suan kullandığım takviye. Gebelik emzirme döneminde bile kullaniliyormus. Asilama gününde doktorum yazdı. Cok fazla vitamin mineral var. Bana kalırsa piyasada öne sürülen pofpoflanan diğer takviyelere bin basar. Düzenli beslenme alışkanlığım yok et ürünleri özellikle balık sevmem. Onlari da karşılıyor. Fiyatını bilmiyorum ama

Dimi benimde bak kuzu loboquick sipariş et netten zaten normaldedd 10 tl olmuş en aşağı testler ve laboquick gerçekten erken gebelik testlerine taş çıkartır en ufak hcg bile gösteriyor
Evet toplu alımda mantikli ama bende olumlu sonuç çıkmayacak gibi. Yani salı çarş gibi bi test yaparım ona göre de kan veririm artık

Regenisis max suan kullandığım takviye. Gebelik emzirme döneminde bile kullaniliyormus. Asilama gününde doktorum yazdı. Cok fazla vitamin mineral var. Bana kalırsa piyasada öne sürülen pofpoflanan diğer takviyelere bin basar. Düzenli beslenme alışkanlığım yok et ürünleri özellikle balık sevmem. Onlari da karşılıyor. Fiyatını bilmiyorum ama
Bende düzenli beslenen birisi değilim tam benlik bir takviye o zaman 😂

Evet kuzum bende gebelik le ona başlamayı düşünüyorum şuan inofolic yumurta gelişimi ve kalitesinde çok yardımcı diye devam ediyorum

Evet kuzum bende gebelik le ona başlamayı düşünüyorum şuan inofolic yumurta gelişimi ve kalitesinde çok yardımcı diye devam ediyorum
Bi ara onu kullanmıştım simdi folbiol var bide regenisis max bunlarla doktor kontrolünü beliyorum. Folik asit olarak bana ne iyi gelir ne gelmez hic bilgim yok

X