Ağrılar Sıkıntı Bunalma🥹

Kleopatra11

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2023
481
48
Şu işaretlediğim yer ağrıyor sürekli içimde sıkıntı bunalma ölecek hissi panik atak herşey üstüme üstüme geliyor ağrılarım geçmiyor resmeb emziriyorum 20 aylık oğlum var . 25 yaşındayım ama hayat enerjim yok Babannem 75 yaşında o bile benden daha enerjik

Emzirdiğiniz için ağrıyor. Benim de ağrıyor ve emziriyorum. Emzirmediğim nadir günler vardır şu 6 yılda avssgsjslsls o zamanlar ağırmıyordu

Ben tam o noktadan kuu iğne ozon terapisi her şeyi denedim fibromiyalji dediler tam o nokta ağrıyor bende de

İse yaradimi peki canım
hayır ama hayatımdan karbonhidrat tamamen çıktı desem yeri sayılır bu gıdalar ağrıyı tetkler demişti fizik tedavi doktorum faydasını gördüm zayıflamanın yani.. ama fibromiyalji halk dilinde kas romatizması (benim tabirimle de kaslarım kitleniyor ve ağrı atakları bile geçirdim busebepten ) tedavisi tamamen yok diyorlar.

Ay duydum onu gerçekten çok zor kimisi kaslara yeterli oksijen görmemesine bağlıyor bu konuyu kimisi psikolojik ağrılar olduğunu söylüyor ama inanın o ağrıyi çok şiddetli hissediyoruz

Ay duydum onu gerçekten çok zor kimisi kaslara yeterli oksijen görmemesine bağlıyor bu konuyu kimisi psikolojik ağrılar olduğunu söylüyor ama inanın o ağrıyi çok şiddetli hissediyoruz
inanmama gerek yok kız yaşıyorum dedim ya ağrı atakları geldiğinde gece 3 de olsa uykumdan kaldırııyor afedersin istifra ederek zor bela taksiyle hastaneye yetiştiriyorlar ve narkotikli serum yiyerek orada baygın düşüyorum ağlamaktan

Kulunç ağrısı, sürekli çekerim kulunç kırılmadıkça ağrı geçmez, ya sporcu masaj aleti alacaksınız evde kendi kendinizede kulunç açabileceksiniz ya da bir yakınınıza masaj yaptırarak açtıracaksınız. Tavsiyem dirsekle hafif hafif masaj yaptırılması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…