Agnucaston Kullanip hamile kalanlar

bu ilacin faydasi nedir? klomen gibi bi ilac mi? doktor kontrolunde mi kullaniliyo

Selam arkadaslar ben bi ay kullandim ve bi ay sonunda hamile kaldim sekiz yildir bebeğimiz olmuyordu yumurta rezervim azdi.Allahim hepinize nasip etsin.
CAnım adet düzensizliği mı vardı sende ya da polikistik overmiydin?? Ilacı kullanmaya ne zaman basladın? Doktorun mu verdi lütfen daha detaylı anlatormısın

Bu ilacı içenler bizlerede yardımcı olun lütfen nasıl kullandınız ayrıntılı bir şekilde anlatırsanız sevinirim

Arkadaslar hangi tarih olursa olsun baslayin ben üçüncü ayima girdim daha gebelik olmadi onu kullanali ama iyi geldigini dusunuyorum mesela ilk ay hicbir belirti vermeden 29. Gunde adet oldum genelde 40 45gune anca adet olan biriyim ikinci ayda da belirtiler cok önce basladi ama 32.gunde adet oldum simdi ise cok umitli degilim ama üçüncü ayim olucak kullanali bende adetlerimi az da olsa düzenledi belki bende hamilelik konusunda ise yarar veya yaramaz bilmem ama deneyen cogu kisi hamile kalmis bence siz de deneyin hic durmadan bir gun bile aksatmadan adet gunleri dahil kullaniyorsunuz gebe olduğunuzu anladiginizda bırakıyorsunuz

Peki siz günde kaç tane içtiniz

bende hic bi problem yok adetlerim filan da cok düzenli bendeki sebepsiz infertilite. pek çok şey denedim olmadı acaba bu ilaci da denesem mi ki? hamile kalmama faydasi olur mu? doktora danışmadan kullanilabilir mi?

Danismadan kullaniyom ben bakalim üçüncü ayda ne olcak sonra klomen tedavisine baslicaz doktorumla

Bu ilaç ile diğer yumurta çatlatıcı ilaçlar klomen serophene vs ilaçlar içiliyor mu ?gerek var mı yani

Bende polikistik over var ve her ay ilaç ile adet oluyorum şimdi kendi ilacımı içiyorum adet olunca buna başlayayım diyorum sonra adet olursam bu ilaç ile benim için olumlu olur

Sizde adet düzensizliği falan varmıydı ne yönde iyi geldi size acaba
Adet öncesi sendromlar ve adet düzensizligi vardj cnm ayni zamanda gebelik istiyorum adetimi iki ay kdr duzenledi gebelik olmadi ama simdi ucuncu ayimdayim onu kullaniyorim yine aslinda klomene baslicaktim ama agnucastona üçüncü ayinda da sans vermek istedim

Tam olarak nasıl kullandınız ne zaman başladınız birde adet olunca bırakılıyor mu yoksa 3 ay boyunca hiç bırakılmadan mı içiliyor sanırım günde 1 taneymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…