Agnucaston Kullanip hamile kalanlar

Evt her kahvaltidan sonra bir tablet adet günleri de dahil cnm
Ben adet olalı 2 hafta oldu acaba yarın başlasam mı yoksa adetimi beklesem ben bu 2 aydır serophene diye yumurta Oluşturucu ilaç içiyorum onun sayesinde 2 aydır düzenli benimde adetim klomenin benzeri bir ilaç

Merhabalar arkadaşlar. Konuyu açalı baya bi zaman olmuş ama yazmak istedim. Ben pco sıkıntısı yaşayanlardanım. Adetimin 2. günü yaptırdığım testte:
Lh: 13.13
Fsh: 6.17
E2: 56.4 dü yumurtlamada sorun yaşıyodum. 2ay kullandım agnucastonu ve yanısıra inofolic şase günde 2 kez 2 poşet ve bu ay adetimin 2.günü yine test lh yaptırdım ve
Lh: 5.06
Fsh:4.39
E2: 41.47 olmuş. inanamadım. öncesinde yaptırdığım hormon testlernde lh ım hep 12-13 civarıydı. bu ay yumurtlama akıntısını bariz yaşadım ve o akıntı sonrası 14.günde regl oldum.Bu benim gibi adet düzensizliği ve yumurtlama problemi olan biri için muhteşem bişey. Henüz bebeğim benimle değil ama umutluyum. Rabbim nasip eder inşallah hepimize sağlıklı hayırlı salih veya saliha evlatlar tez zamanda.. Sizinle heycanımı paylaşmak istedim umarım faydalı olur yorumum...

Bayanlar benim tek sorunum adet sancilarimdi ve 5 aylik evliydim bebek istiyorduk.. Doktora anlattım bebek istediğimizi de ilave ettim ve bana bu sekilde ilaci yazdi hergun duzenli kullandim suan dedigim gibi bebegim oldu 6 aylik.. Yanliz benim esimdede sorun vardi ve ikimizde ayni aylarda 2 ay ilac kullandik yani agnucaston mu sagladi orasi muamma.. Ama agnucaston hormonlari duznliyor dengeliyor ben bu ilaci kullandigim aylarda gercejten kadin gibi giyinip daha cok kadinsi seylere imrendim cunku kadinlik hormonunu yola sokuyor bircok faydasi var anlayacaginiz.. Rabbim isteyenlerin kucagini bos koymasin insallah

Merhaba acaba hamile kalabildiniz mi

Kızlar merhaba, buayın 9unda randevum vardı dra, geçen ay yumurtlama olmadı sanırım diye progesteron tahlil vermiştim, 9.9çıkmıştı,yorumlatmaya gidememiştim, nette araştırdım ama kimisi 5üzeri yumurtlama oluyor, kimisi 10üzeri demiş.

Neyse buay gittim yumurtlama günüm 6sıydı 9unda gittim dra, hem baktı geçen ayki sonuca ,sınırda dedi, geçen ay yumurtlamışta olabilirsin olmamışta dedi,, sonra baktı ultrasonla, rahim iyi yumurtalıklarda iyi dedi,
aaa yumurtamı var dedim, evet var ama çatlamış atılmış bak burdalar dedi, tabi yumurtlama günümden öncesinde ilişki olduğu için pekte ümit bağlamadım, fos bu ay dedim, drda öyle deme spermler 2,3gün yaşıyo sonuçta :)

Neyse Dr dediki sana yumurta güçlendirici vericem(agnucaston) 2,3ay kullan, folikasitede devam et dedi, nasip olursa 2 3aya hamilesin dedi:)...

sevindim bakalım hayırlısı ....

Mayıstan beri deniyoruz biz,nasipse 3.cü çocuk istiyoruz,, kimyasal geçirdim ilk ay yani haziranda,,

Benim adetlerim çok düzenlidir hiç gününü şaşmaz, yumurtlamamıda olan akıntımdan anlıyorum, hatta 2ay önce gittiğimde dra, takvime göre yumurtlama günümden bigün sonraydı, ve Dr bana yumurta çatlamış pörsümeye başlamış demişti,demekki dün yumurtlamışsın demişti, yani takvim doğru gösteriyordu:)
Ama geçen ay ilk defa hiç akıntım olmamıştı, oyüzden dedim yumurtlamadımmı acaba, dra 21.ci gün gidip progesteron testi yaptırdım. Demekki belkşde gerçekten yumurta çatlamadı. ..

Neyse Şimdi ben bu drun verdiği agnucaston hapını aldım, ama daha başlamadım kullanmaya, drda nezaman başlıycamı söylememişti, araştırdım adetin 3.cü günü başlanacak yazıyor oyüzden bekliyorum ,döngüm 25günde bir oluyorum, bat 20ekim ...başlamamak iyi bir fikirmi acaba, şimdi başlarsam yumurtada yokya neye fayda olucakki boşa gidicek dedim, adetten sonra başlıyım. Yumurtlamadan sonra kullanan oldumu aranızda, yoksa herkez adetten sonramı başlıyor. Aydınlatırsanız sevinirim

Pek

I sizin pko ne seviyedeydi her iki yumurtaliktada varmiydi..regl olabiliyormuydunuz
Her iki yumurtalık ta vardı reglim hep düzensiz idi şuanda bile doğum yaptığım halde düzensiz reglim doğumdan sonra tiroidlerimde sıkıntı çıktı şuanda onun tedavisi ile uğraşıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…