Ağır konuştu

Selamlar, eşime eltimle olan sorunumu anlattım. Beni haksız buldu ve kızmaya başladı. Üstelik yetmedi bana ailemi karşına alırsan seni silerim dedi. Ailesiyle benim arasında bir tercih yapmasını istemedim. Bir anda kızgınlıkla bunu soyledi. Bu nedir şimdi bu kadar ağır konuşmak
detay gelir mı?

Selamlar, eşime eltimle olan sorunumu anlattım. Beni haksız buldu ve kızmaya başladı. Üstelik yetmedi bana ailemi karşına alırsan seni silerim dedi. Ailesiyle benim arasında bir tercih yapmasını istemedim. Bir anda kızgınlıkla bunu soyledi. Bu nedir şimdi bu kadar ağır konuşmak
Eltin evinde mutlu ve huzurlu sen kocanla kavga ettin. Değer mi ? Kocanın söyledikleri saçma büyük ihtimalle kendini haklı görüp asla özür dilemeyecek sen ne yapacağını düşün.

Benim öyle bi sorunum yoktu hareketleri hoşuma gitmiyodu

Böyle erkeklerden nefretttt ediyorum bi tanesi de benim kocam. Bende eltimle bi sıkıntımı anlattığımda kızmıştı tepki göstermişti evliliğimizin ilk senesinde bi överdi eltimi ailesini falan aşırı korur şimdi hala çok korur her gün arar annesini her hafta gideriz yanlarına. Bu tipler var ya keşke evlenmeseler keşke üremeseler. Eşiniz madem silermiş sizi resti çekin birdaha böyle konuşamasın hayırdır ya o kim oluyomuş da silermiş falan hadi silsin yiyosa Allahın ergenleri
Sen kendin yapamamissin, kadına neden akıl veriyorsun ?

Denemediğimi nerden biliyosun eşim bana bir kere bile böyle bişey demedi ama bana karşı ailesini koruduğun da resti çektim kesti çenesini kırdı bacağını oturdu boyun eymeyeceksin. Hele bi desin bana diyemez ki sıkarr onu varya laflarımla ok gibi vururum
Bu bacagını kırıp oturmus halimi eşinizin

hala çok korur yazmıştınız cunkü yukarıda.

Demek ki siz bıyerlerınızı kırıp oturmussunuz

Siz ağır konuştu diyince ağır konuşmuş olmuyor 🤣

"Abinin eşi ailen ama ben senin ailen değilim sanırım, bu arada ben sizin ailenize sus pus olup her şeyi sineye çekmeye evlenmedim bana karşı saygısını koruyamayan suçlu olmayacak ben mi suçlu olacağım. Benim gururumu başkası için ezip geçeceksen ben senden önce silerim merak etme" deyin.

X