Afife arkadaşımızın bebeği için 4444 salatı tefriciye (erken doğum olmaması için)

Bugün beklenmedik misafirlerim ve işlerim çıktı. Okurum dedim ama okuyamadım.
Kimin duasının kabul olacağı belli olmazmış, bu sebeple çorbada tuzum bulunsun diye yatmadan 10 adet okuyacağım. Rabbim kabul olan dualarından eylesin inşallah.
Toplam 4070 oldu diyelim.

Kızlar şimdi afifeyle konuştum yine. Öğlen yazmıştım cevap vermemişti şimdi konuştuk. Sancıları varmış sabah doktorlar açılma yok demişler ama bugün kötü bi gün geçirdim telefonlara bakamadm ağlamaktan diyo. Bidaha bakmamış doktorlar açılması olup olmadığına.
Hepinizden Allah razı olsun nasıl dua edilir bilmiyorum çok teşekkürler dedi.
Hepinizin ağzına yüreğine kalbine sağlık. İnşallah dualarımız kabul olur, hepimizin gönlünden geçen kabul olsun inşallah

Kızlar şimdi afifeyle konuştum yine. Öğlen yazmıştım cevap vermemişti şimdi konuştuk. Sancıları varmış sabah doktorlar açılma yok demişler ama bugün kötü bi gün geçirdim telefonlara bakamadm ağlamaktan diyo. Bidaha bakmamış doktorlar açılması olup olmadığına.
Hepinizin ağzına yüreğine kalbine sağlık. İnşallah dualarımız kabul olur, hepimizin gönlünden geçen kabul olsun inşallah
Allah yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin inşallah.
Kaçıncı haftada şu an?

Tanıdığımız 26 haftalık 880 g doğdu. Çok zor süreçler atlattı hatta bebek koldan girilerek kalp ameliyatı bile oldu. Şu an nur topu gibi maşallah. Üzülmesin arkadaşımız inşallah sağlıkla kavuşur bebeğine.
İnşallah canım ama doktorlar kızcağızı korkutuyor %50 yaşama şansı var diye. Biliyosun doktorlar güzel şeyler söylemekten aciz...

rabarbaa rabarbaa

X