Adriana Lima'nın makyajsız hali

sadece gülüşünü ve dişlerini beğenmiyorum...diğer her hali ayrı güzel bence...
makyajsız ve makyajlı haller illa herkeste fark eder adriana makyajsızda güzel makyajlı ise bir başka güzel oluyor çok beğeniyorum
ayrıca çok sempatik ve alçak gönüllü biri acuna katılmıştı bizim bir çok ünlülerimiz gibi kibir küpü ve havalı değil!

Son düzenleme:
adriana limaya özel bir topik açılmış , herkez büyülenmiş gibi ay şöyle güzel ay böyle güzel bilmemne yorum yapmışlar.. Bende bu fotoları koymuştum güzel dediğiniz kadına bakın diye.. neredeyse ellerinde olsam hepsi toplanıp beni dövücekler o derece üzerime gelmişlerdi '' olamaz mı çirkin çıkamaz mı siz her fotoda güzel mi çıkarsınız '' bilmem ne bir sürü saçma sapan yorumlar gelmişti bana bende şaşırıp bir daha o topiğe uğramamıştım ve aklımdanda bu topiği açanlar 15-16 yaşında çocuk olduklarını geçirmiştim, yapılan yorumlar o derece basit ve komikti.. Çünkü aklı başında bir insan neyin ne olduğunun farkındadır.. Ve hala kalkıpta bana , bir çok makyajsız fotoğrafları var onlar çok güzel bunları koyacağına onları koysaydın bilmemne diyen olmuştu, bu kadının doğal zannetikleri fotoğraflarında bile bir ton pastel tonlarda makyaj olduğunun farkında bile olamayacak kadar küçük olduklarını düşünmüştüm bende.. Bu fotoğraflardaki halleri tam makyajsız hali yani adriana limanın tam gerçek hali, makyaja hazırlarken çekilmiş fotoları.. Yinede bu kadının en berbat hallerine bile çok güzel diyenlerin sade ve sadece egolarını tatmin ettiklerini düşünüyorum..

Makyajsızda gayet taş hatun Ama göğüsler fıs yani.. Konu için teşekkürler..

Makyajsiz da guzel zaten dünya kabul etmiş birkaç hemcinsi kabul etmese ne yazar; yapmayın allahaskina fıstık gibi kadınlara çirkin diyerek gülünç duruma düşüyosunuz, o çirkin siz güzeliniz yani öyle mi? Herkes kendini beğenir ama kendiyle barisik olan bir kadin boyle cocuk gibi kıskançlık yapmamali

dudakları goguslerı ve de dıslerını hıc ama hıc begenmedım guzel olan bence sdece boyu ve gozlerı o kadar cok sısırıyorlarkı bu kadını bızım ulkemısın kızları daha guzel ! ayrıca bu yabancılarda acayıp hıleler var ve de estetık dını ınancları bızımkılerden farklı oldugu ıcın begenmedıklerı yerlerını gıdıp duzelttırebılıyolar ben sahsen gunah olmadıgını bılsem ben de gıder begendıgım yerlerımı yaptırırıdım

Bu kadın göğüslerine silikon yaptırmasaydı bugunku yerınde olamazdı bunada adım gıbı emınım ...

sadece gözleri,burnu ya da dudağı güzel değil.. yüz genişliği iki göz arası mesafesi yüzündeki orantı dan dolayı cok güzel.. yoksa her kalın dudaklı renkli gözlü güzel ya da fotojenik olurdu..

yahu 34 sayfa var 15-20 sayfası olumsuz şeylerle geçiyo. Zevk meselesi tamamda bu kadına cirkin fena deil diyenler cok tuhafıma gidiyo ve iyi ki estetik yaptırmıs biyerine güzelliginle ne bağlantısı var kadın süpermodel sonucda podyum , fotoğraf çekimleri , iç çamaşır reklamlarında vs. görünüyor malum yaptırması gayet normal tabi makyajsızda cok güzel makyajlıda ayrıca 31 yaşında bu kadın yaşına rağmen hem fizigi hem kendisi cok güzel Allah çok güzel yaratmış maşallah nazar deymesin

Son düzenleme:
ilk resmi göremiyorum? nasıl görebilirim? şu göğüslerin slikon, dudakların şişme dendiği ilk yorumlarda.

Son düzenleme:
Oha dencek bır sey bulamıyorum bu kadında :) göz rengı olmasa bu kadar dıkkat cekmezdı :). ama sexilik vucut 10 numara .

ilk resmi göremiyorum? nasıl görebilirim? şu göğüslerin slikon, dudakların şişme dendiği ilk yorumlarda.

yardım edecek yok muuuuu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…