Adriana Lima'nın makyajsız hali

ben normalde makyajsız halinide çok begenirdim.hatta benim gözümde dünyanın en güzel eşi benzeri olmayan bi kadındı.ama gecenlerde victoria secret'in canlı chat bölümü vardı.adriana,doutzen falan katılmıştı.onu gördükten sonra bana eskisi gibi güzel gelmiyo.fotograflarla alakası bile yok.teni o kadar koyu ve yüzü o kadar kaba ki.

Mesajı değiştiremedigim için ard arda bidaha yazıyorum ksura bakmayın.bazı arkadaşlar dudaklarının dogal oldugunu söylemiş ama ben merak edip interneten inglizce olarak araştırmıştım.doktorun adını hatırlamıyorum ama adriana lima'ya dudak estetigi yaptıgını kabul etmişti.

Dudakları estetikli gerçekten, fotoğrafta kötü çıkmayla alakası yok. Zaten çok belli, dudağı 3 katına çıkmış. Ama dudakları küçükken de çirkin bir kadın değil.

o gogusleri nasil firtlatmis olesempatiksalakcinni

makyajzsiz fotolari gercekten cok kotu

herhalde bu kadını dunya uzerınde begenmıyen itici bulan bırtek ben varım .
ayrıca neoluyor ya yazılanlara baktım ta cırkın dıyenlere ateş püskürtülmüş.. herkezin zevkı bakış açısı farklıdır
mesela bana cok itici gelıyor bu kadın hele dişleri ve kaşları ..
bu kadına bin basıcak o kadar çok güzel var ki benım gözümde ..
ha kadının vucudu taş gb o ayrı bak .. ama genel olarak çokta aman aman bir güzelliği yok bence hatta itici ..

ben de beğenmiyorum.. aynen dişleri gülüşü filan çok çirkin mümkünse gülmesin..
bi de çok alık alık bakışları var..

sanki güzel dediğimiz bütün bayanların paspal halleri hiç yok. komik yani.. o an kötü çıkmış diye veya makyaj öncesi bu halde diye direk çirkin diye yaftalamak doğru değil. zaten aa çirkinmiş makyajsız filan diyen bayanlara aynı makyajı yapalım kıyafeti giydirelim bakalım onlar da dünyanın konustuğu Adrıana Lima olabilecekler mi :):)

Kadın makyajsız da güzel.dudakları silikon,göğüsleri silikon onları geçtik Bikere gözleri çok güzel.Gözleri de lens değildir inşallah. :44: Makyajsız çok solgun ama.ruh gibi

bırakın bu ayakları o dudaklar ne tavsan gibi o guguslere bak bı gozu uzel bı poka benzimio dudaklar ıgrenç yaaaa o kadar dudak dolgusuyla ninemde makyajsız guzel olur

agzimizi bozmayalim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

benim kocam bu kadından daha güzel
adriana bajımızın bence makyajsız dolaşmaması isabet olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…