Adriana Lima'nın makyajsız hali

ben de estetiksiz sanıyodum çünkü dünyanın en güzel göğüsleri falan diyorlardı silikonlu olabileceği hiç aklıma gelmemişti

Adriananın makyajsızda çok çok güzel olan fotoğrafları var ama . burdaki resimler direk kötü pozlarını ve kötü anlarını çekmek adına özellikle yapılmış :)

makyajsız da güzel ama makyajlı daha bi canlı yüzü çok güzel zaten fizik süper

Son düzenleme:
İnsanlar böyle ftğ lara bakıp kendini avutuyor,bilerek bu ftğları yayınlıyorlar.kaydirigubbakcemile2 Aaa,bu mu güzel ? Hıh!..deyince insanlarda bi rahatlama oluyor sanırım.

Kim ,ne derse desin, Herkesin yanlış açılardan kötü fotosu vardır..
Makyajsız veya silikonsuz hali bile ,son derece güzel..
ıyyy demenin manası yok..
2 kere 2 kadar gerçek..güzel hatun..

her zaman mükemmel makyajla gördüğümüz için makyajsız hali kötü geliyor ama eğer ünlü olmasa da sokakta herhangi biri gibi gezerken görsek güzel kız diye dönüp bakarız bence güzel kız ben beğeniyorum :)

şu dudak meselesi fotoşopla küçültülmüş hali bence

yani magazin basının uydurması konu sahibi yanlış anlama seninle ilgili değil:)

adriana fanı falan değilim beğenirim ama.

makyajsız herkes makyajlı haline göre soluk çıkar hangimizin makyajlı haliyle makyajsız hali aynı ki ?

o yüzden makyajsız görünce şok olmamak lazım kötü pozlar vermiş olabilir ama bu kadın böyle küçük dudaklı değildi çok gençken 15 yaşlarındayken çekilmiş videolarını görmüştüm ve aslaa dudakları böyle gösterildiği gibi ince değilmiş.hoş öyle de olsa güzelliğinden bir şey kaybetmezdi çok güzel kadın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…