adobe reader konusunda yardım lütfeennn..

EN-FUR-TU

furkan'ın annesi
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
521
1
40
merhabalar.
arkadaşlar bilgisayarımdan bi türlü adobe reader programını kaldıramıyorum.bir üst versiyonu olan 9.0 yüklemek isteyince bu sorunla karşılaştım ne yenisini yükledi nede eskisini silebildim.bana yardım edin.bu arada anlayacağım dilden anlatın ne olur.anladığım kadarıyla herkes profesyonel...

merhabalar.
arkadaşlar bilgisayarımdan bi türlü adobe reader programını kaldıramıyorum.bir üst versiyonu olan 9.0 yüklemek isteyince bu sorunla karşılaştım ne yenisini yükledi nede eskisini silebildim.bana yardım edin.bu arada anlayacağım dilden anlatın ne olur.anladığım kadarıyla herkes profesyonel...

Büyük ihtimalle Adobe'nin uninstall dosyası zarar gördüğü için kaldıramamışsındır.
Buradaki Revo uninstaller isimli programı bilgisayarına indirip,kur.
Sağ üst taraftan Türkçe seçeneğini seç.
Daha sonra programı açtığında bilgisayarındaki bütün programlar içinde görünecek.
Adobe'nin üstüne gelip,üstteki ekrandan Kaldır'a basarsan Adobe'yi hemen kaldıracaktır..yerimseniben

ya maalesef buda işe yaramadı.ekranda şu yazılaın yazdığı küçük bir pencere açılıyor.:

the feature you are tryingto use is on a network resource that is unavailable.

click to OK try again,or enter an alternate path to a folder containing is the installation package AdbeRdr812_en_US.msi'in the box below.

ve ben hiç bişey anlamıyorum.

ya maalesef buda işe yaramadı.ekranda şu yazılaın yazdığı küçük bir pencere açılıyor.:

the feature you are tryingto use is on a network resource that is unavailable.

click to OK try again,or enter an alternate path to a folder containing is the installation package AdbeRdr812_en_US.msi'in the box below.

ve ben hiç bişey anlamıyorum.

Canım,programı kurabildin mi?
Bu yazı hangi aşamada çıkıyor?

programı kurdum adobe hariç silmek istediğim başka programları sildi.bu yazı bu programla ilgisi yok.zaten adobenin yeni sürümünü yülemek istediğim zaman yükleme işlemi %99 olunca çıkıyor.OK'a basıncada bu programın kaynağına ulaşılamıyor gibi bişey çıkıyor.

yakında laptobuma format attıracam acaba o zaman silinir mi?

programı kurdum adobe hariç silmek istediğim başka programları sildi.bu yazı bu programla ilgisi yok.zaten adobenin yeni sürümünü yülemek istediğim zaman yükleme işlemi %99 olunca çıkıyor.OK'a basıncada bu programın kaynağına ulaşılamıyor gibi bişey çıkıyor.

yakında laptobuma format attıracam acaba o zaman silinir mi?

Hımm, enteresan canım açıkçası.
Bu programla silemediğim hiçbir program olmadı benim.
Peki senin sistemin XP mi,Vista mı?
Bi de aklıma gelen acaba bu bir virüsle ilgili olabilir mi?

Formatla kesin silinir canım..

xp kullanıyorum canım.valla virüsle ilgili olabilir virüs var zaten sanırım.pekte anlamam ya bu işlerden.bu aralar photoshopa ilgi duymaya başladımda ondan haşır neşir oldum bilgisayarla.
sanada çok teşekkür ederim.problem olursa tekrar rahatsız ederim.başka konuda yani...iyi geceler.

xp kullanıyorum canım.valla virüsle ilgili olabilir virüs var zaten sanırım.pekte anlamam ya bu işlerden.bu aralar photoshopa ilgi duymaya başladımda ondan haşır neşir oldum bilgisayarla.
sanada çok teşekkür ederim.problem olursa tekrar rahatsız ederim.başka konuda yani...iyi geceler.

Virüs olma ihtimali büyük canım..
Eğer antivirüs programın yoksa bence bir AviraAntivir indirip tarat pc'ni.
Rica ederim canım.Bi faydam olmadı ama..:)
Sana da iyi geceler.

yardımın olmaz olur mu.sildiğimi sandığım bir-iki programı verdiğin program sayesinde sildim.valla avg var ama her gün kendini güncellemekten başka bişeye yaramıyor.bi format attırayımda gerisini halledecem inşaallah.

X