Adınızın Baş Harfinin Anlamı

S Harfi: Bir kere kalbinizi kaptırdığınız zaman dünyanın en sadık insanı oluyorsunuz.

Vallahi doğru övünmek gibim olmasın....

Z Harfi: Aşkın acı çekmek olduğunu biliyorsunuz. Samimi, hassas, duygusal ve hayalperestsiniz

evet gerçekten aşka benim için acı çekmek...

:asigim::icecream:A Harfi: Eşiniz çok çekici olmalı. Çünkü bir şehvet düşkünü olarak buna önem veriyorsunuz.
vay vay vaayy ikimizin de A amanınnnn şehvete baakkkk yahuuuu

N Harfi: Mükemmeliyetçi olduğunuz için standartlarınıza uygun birini bulmanız çok zor.

Gerçekten doğruya bu kadar olur pes yani : ))

G Harfi: Sizin için söylenecek iki sözcük: Müskülpesent ve ayrıntıcı

G Harfi: Sizin için söylenecek iki sözcük: Müskülpesent ve ayrıntıcı.
aşkımla baş harflerimiz aynı :asigim:

Ö Harfi: Sizler özel insanlarsınız. Her ne kadar diğer insanlar gibi bu dünyada yaşıyor olsanızda, aslında siz bu dünyadan değilsiniz.

ben biliyodum zaten-tatlicadiarzu-

F Harfi: Sevgilinizi ilahlaştırmaktan zevk alıyorsunuz. Sıcak ve romantik bir insansınız.

kessinlikle dopdoggruuuuuuuuuuuuu

F Harfi: Sevgilinizi ilahlaştırmaktan zevk alıyorsunuz. Sıcak ve romantik bir insansınız.şutarafagittiişte ben

Ş Harfi: Fala inanma ama falsız da kalma anlayışına sahipsiniz. Sosyal hayata karşı bir fobiniz var. Yalnız kalmak sizin için mutluluk verici.

hayatta en nefret ettiğim şey yanlız kalmak
çokda sosyal bi insanım aksine:dilcikar:
bana uymadı

S Harfi: Bir kere kalbinizi kaptırdığınız zaman dünyanın en sadık insanı oluyorsunuz.

ahhhh ahhh bi bulsam bi bulsam... :1rolleyes:

T Harfi: Flört icin ideal bir tipsiniz. Aşık olduğunuzda hemen kırılıyorsunuz.

D Harfi: İstediğiniz kişiyi elde ediyorsunuz. Sıfatlarınız ise, i, sadık, kıskanç ve bencil.
hııı sadık ewet dogru ama kıskanclık sevdiklerimi içi kötü olan insanlardan kıskanırım bencillik hiç yok degil ama binde birrr

B Harfi: Duygusallık ve romantizm özelliğiniz. Sevginizi ifade etme kabiliyetiniz kuvvetli.
evet gerçekten de çok guygusalım....
:asigim:

Z Harfi: Aşkın acı çekmek olduğunu biliyorsunuz. Samimi, hassas, duygusal ve hayalperestsiniz

M Harfi: Çok duygusalsınız. Birlikte olduğunuz insanı çocuk gibi koruyup, kolluyorsunuz
evt çok duygusalımdır

G Harfi: Sizin için söylenecek iki sözcük: Müskülpesent ve ayrıntıcı.

alakası yok valla:smiley-cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…