Adi kızlarrrrr

sen beni neden taklit ediyorsunn ya bu nasıl bir şeydir böylee yazdıklarımın aynısı ile başlık mı açtınn sen hey allahımm özenti olmuş millet :KK14: :KK14: :KK14:

Merhabalar kk. nin sevgili üyeleri meleklerimmmm kızçelerimmmmm
Bende yeni üyeyim eski topikleri şöyle bir inceledim.
fakat herkez tanışmış kaynaşmış yeni kişiler alınmıyor yabancı kalıyor .
Bende düşündüm ve böyle bir sohbet topiği açmaya karar verdim :) Hem tanışalım hem kaynaşalım hemde arkadaş olalım Buyrun hepinizi bekliyorum sakın çekinmeyinnn emii kuzucuklarımm dertlere derman olalım dimi amaaaaaaaa

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

çocukken bir arkadaşım kolunu incitmişti, kolunu hiçbirşekilde bükemediğini anlatmaya çalışırken sonuna kadar dirsekten büküp "işte böyle bükemiyorum yaa" diyordu:KK14:

sizde şimdi klavyenizin "h" harfinde sıkıntı varmış gibi "adi - adi" diye yazmakta ısrarcı olurken arayerde birsürü "h" harfi içeren kelimeler kullanmışsınız:KK14:

ahh gençlik :KK76:

bende öğrenciyken karnedeki 1leri düzeltirdim 4 yapardım... konuyla ne alakası var bende bilmiyorum, yazdım işte, "işte böyle bükemiyorum kolumu" :KK14:

o daha çocuk olduğu için yaptığı tuhaf durmuyor, masum bir şey yapmış çocukcağız yahu :KK1:

bu arada benim de aklıma akkaten olayı geldi :KK68:

diğer msjlarına göz atınca ben de sizin gibi düşündüm ama ne olursa olsun konuşma diliyle yazı dili aynı olmamalı, hepimiz elimizden geldiğince dikkat etmeliyiz buna...
bu arada bu kadar sayfa sohbet etmiş olduk, konu sahibinin istediği oldu sanırım:KK1:

Aa öyle demeyin ama, bizler konuştuğumuz gibi yazarız Trakyalılar olarak :KK70:
Ben bazı mesajlarıma -bea- filan dememek için zor tutuyorum kendimi :KK70:

yemin ediyorum bu kadar da olmaz... benim topigimin açılış sözlerini gelmiş buraya kopyalamış kız kendin ol kendin özenti olmaaaa :KK47: :KK47: :KK47:

sen beni neden taklit ediyorsunn ya bu nasıl bir şeydir böylee yazdıklarımın aynısı ile başlık mı açtınn sen hey allahımm özenti olmuş millet :KK14: :KK14: :KK14:
Konu başlığı ilgimi çekince ve konuyu okunca, başlığı bile unutum, cok ayıp :26:Burda seni biri taniyormu? Yada düşmanın:d?

yemin ediyorum bu kadar da olmaz... benim topigimin açılış sözlerini gelmiş buraya kopyalamış kız kendin ol kendin özenti olmaaaa :KK47: :KK47: :KK47:
onun arkadaşlarından biri senin topige takılıyordu sanki, belki o arkadaş bu girsizi biliyordur kim olduğunu :KK53:

Son düzenleyen: Moderatör:
sevgi meleğiciiim vaayy anasını diyorum :KK1::KK1:
yazım hatalarınız bile aynı:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

açtığınız konular ksımından baktım şimdi şaşırdım :KK53: enteresan bir durum gerçekten...

öyle canımm resmen kopyala yapştır yapmış.. hey allahımm.... sen akıl ver gerçektenn ne saçma seyler daha neler görecemmmmm sok oldum su anda

bende üzüldüydüm aha azarladılar doğum ebesi gibi bu konu sahibini diye puhh :))))))))

Sorun aslında hırsızlık değil yani kopye değil:KK66:
başlık cok ilgi çekiyor, baksanıza :KK20:

Sevgicim seni sevmeyen biri var gibime geldi..:KK14:

X