Adi kızlarrrrr

dejavu
"akkaten" diye başlık açılmıştı, öyle hatırlatayım dedim...

benle aynı seyi düşünüyormussun

özge senin bu konuları acarken bir sorunun var bence
öncelikle konularının hiçbiri bir derdim var topiğine uygun değil
aynı zamanda sürekli kkonu acan yeni bir üyesin
neyse ya Adi kız olmayayım boşver sen beni
elim sürçmüş hAdi kız diyecektim

sanırım bi çok kişi aynı şeyi düşünüyor:KK1::KK1:
konu sahibi arazi:KK1::KK1:

Yahu arkadaşım hayatta bir gayen yok, buraya gelip "Adi kızlar" iki dalga geçeyim dedin demesine

Fakat burada gerçekten yardım isteyen, fikir soran insanlara ayıp ediyorsun.

İlgi çekmek her zaman iyi değildir..

Merhabalar kk. nin sevgili üyeleri meleklerimmmm kızçelerimmmmm
Bende yeni üyeyim eski topikleri şöyle bir inceledim.
fakat herkez tanışmış kaynaşmış yeni kişiler alınmıyor yabancı kalıyor .
Bende düşündüm ve böyle bir sohbet topiği açmaya karar verdim :) Hem tanışalım hem kaynaşalım hemde arkadaş olalım Buyrun hepinizi bekliyorum sakın çekinmeyinnn emii kuzucuklarımm dertlere derman olalım dimi amaaaaaaaa
Yuh! Şaşırdım ben galiba yada sen:KK66:
bu yazı bana bir arkadaşın topuğuna cok benziyor:KK66: geyik muhabbeti'ndenmi yürütün:d

çocukken bir arkadaşım kolunu incitmişti, kolunu hiçbirşekilde bükemediğini anlatmaya çalışırken sonuna kadar dirsekten büküp "işte böyle bükemiyorum yaa" diyordu:KK14:

sizde şimdi klavyenizin "h" harfinde sıkıntı varmış gibi "adi - adi" diye yazmakta ısrarcı olurken arayerde birsürü "h" harfi içeren kelimeler kullanmışsınız:KK14:

ahh gençlik :KK76:

bende öğrenciyken karnedeki 1leri düzeltirdim 4 yapardım... konuyla ne alakası var bende bilmiyorum, yazdım işte, "işte böyle bükemiyorum kolumu" :KK14:

Sen kızçe filan dediğine göre bu -adi kızlar- topiği de -hadi kızlar- demek sanıyorum :KK70:
Bir Trakyalı olarak bu kanıya vardım, adi kızlar'ın başka bir açıklaması yoktur zira :)

ama burası bir derdim var bölümü. geyik sohbeti bölümüne konu açmanız daha doğru olurdu.

Sen kızçe filan dediğine göre bu -adi kızlar- topiği de -hadi kızlar- demek sanıyorum :KK70:
Bir Trakyalı olarak bu kanıya vardım, adi kızlar'ın başka bir açıklaması yoktur zira :)

diğer msjlarına göz atınca ben de sizin gibi düşündüm ama ne olursa olsun konuşma diliyle yazı dili aynı olmamalı, hepimiz elimizden geldiğince dikkat etmeliyiz buna...
bu arada bu kadar sayfa sohbet etmiş olduk, konu sahibinin istediği oldu sanırım:KK1:

X