Adetini beklerken yerleşme kanaması gelen varmı

crocusu

Rabbim şükürler olsun
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
2.318
3
hanımlar, tecrübeli hanımlar, deneyimlerinizi bana yazarmısınız yarın adet olmam lazım dün akşam koyu kahve adet başlangıcı gibi aynı zamanda akıntı gibi bişey geldi gecede azcık gelmiş hastalanıyorum sandım sabahtan beri bişey yok bu nedir sizceCADIARZUCADIARZU

canım ben de cok yasadım onu ama malesef sonra gelıyo arkası inş senınkının gelmz ve hamişsindir

ben 7 haziranda adet olmayı beklediğim bir zamanda adet oldum sandım,ilk önce kırmızı,daha sonra kahverengi ve sonrasında pembeye dönüşen ,toplam 1,5 gün süren kanamam olunca şüphelenip test yaptım ve çizgilerden biri silik çıkınca hemen kan testi yaptım ,hamilelik çıktı.şu anda tam 7 haftalık hamileyim:)darısı başınıza inşallah.

ben 7 haziranda adet olmayı beklediğim bir zamanda adet oldum sandım,ilk önce kırmızı,daha sonra kahverengi ve sonrasında pembeye dönüşen ,toplam 1,5 gün süren kanamam olunca şüphelenip test yaptım ve çizgilerden biri silik çıkınca hemen kan testi yaptım ,hamilelik çıktı.şu anda tam 7 haftalık hamileyim:)darısı başınıza inşallah.

tebriklerr ALLAH hayırlı sağlıklı evket eylesin inş.opuyorumnanaktan

günaydın kızlar ya akşam gelmedi benim kırmızılar şimdilikte bişey yok ayyy çıldırcamm yahuu ne şimdi buu ????

kan testinden ne kadar sürede anlaşılır bir de her klinikte yapılırmı ne kadar sürede sonucu alırım bide fiyatı ne kadar çok soru sordum ama çalışıyırum dışarı çıkmam sorun oluyor bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar

özel hastanelerin labaratuarlarında yaptırabilirsin,adet 1 gün geçse bile sonuç alınıyor,fiyatı da sanırım 30-40 tl arası.sonucu 1 saat içinde veriyorlar tabii yoğunluk çok değilse:)

hepinize tesekkür ederim ilginiz için kan testi yaptırdım şimdi negatif çıktı bu arada hastada olmadım inşallah benim makinalar arıza yapmıyordur ufff hayırlısı hakkımızda

X