Adetin 2.günü e2 nin yüksek çıkması??!

sude3543

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
94
68
27
Selam arkadaşlar. Geçen gün hamilelik haberimle havalara uçarken ertesi gün adetimin gelmesiyle hüsrana uğradım. Sonrasında tabi doktora gittik şükür. Benim hemorajik bir kistim vardı 3 ay önce sonrasında yavaşça eridi gitti. Bu ay doktora adetin 3.günü vajinal yolla muayene oldum yumurtların gayet güzel hiç bir kist görünmüyor herşey iyi bi sorun yok vs. Dediii fakat
4. Günü hormon tahlillerim
Lh: 3,58
Fsh: 6,92
E2: 107
Prolaktin: 26
Tsh: 1,9
Çıktı doktorum da dediki E2 hormonun çok yüksek bunu adet dönemi içerisinde 40 ın altına düşürmemiz lazım yoksa bu gebeliğe engel dedi.
E2 hormonu yüksekliği Çıkan arkadaşlarıma sormak istiyorum sizler neler yaptınız nasıl bir tedavi yöntemi izlendi. Öğrenmek isterim süreçlerinizden bahsederseniz çok sevinirim. Teşekkürler arkadaşlar

Canım selam kimse yorum yapmamış , bende aynı durumdayım ama henüz doktora gitmedim bugün kan verdim ve sonucum bu sekılde nasıl bir yok izlendi

Eklentiler

• 3411AAB4-38D9-4CB5-BA8F-AA1840EC3475.jpeg
    133,4 KB · Görüntüleme: 639
Bence bir yanlışlık olmus sanki ovülasyon dönemindeymiş gibi çıkmış. Doktora sormakta fayda var ama bana yanlışlıkmış gibi geldi canım.
Bence bir yanlışlık olmus sanki ovülasyon dönemindeymiş gibi çıkmış. Doktora sormakta fayda var ama bana yanlışlıkmış gibi geldi canım.
Bende onu anlamadım işte eegli döneminde ovülasyon olmaz ki

Bende onu anlamadım işte eegli döneminde ovülasyon olmaz ki
Canım merhaba… benim de adetimin 3.günü yapılan testte çıkmıştı. E2 yüksekliği genel olarak hormon kullanımı yada bir kistin varlığı olarak gözleniyormuş. Ben naturellan dan bitkisel ballı karışım bir macun almıştım. E2 hormonun yüksekliği buna bağlıymış doktor karışımı kullanmazsan kendiliğinden geçer dedi. Yakın zamanda yine adetin2. Günü gideceğim doktora. Bakalım göreceğiz ne durumdayım.. senin hormon yüksekliğin neye bağlı acaba? Çünkü adet döneminde 40 ın altında olması gerekiyormuş. Aslında bakarsak benim daha önceleri test verdiğimde de adet dönemimde 55 falan çıkmış hatta doktor bana erken menepoza girceksin demişti. Gittiğim başka doktor da böyle bi durum söz konusu değil yumurtaların gayet yeterli sayıda vs diyor. Her doktor herşeyi farklı söylüyor anlayamıyorum. Mesajını yeni gördüm anca cevap yazdım taşınıyordum da . İnşallah düşer istedğimz seviyeye hakkımzda hayırlısı inşallah

Bana doğum kontrol olmayan hormonları düzenleyen ilaç vermişti. Kullanamadım taşınma döneminde olduğumz icin ama bakalım bidakine görcez

Merhaba doktor değerlerim normal dedi ama
amh 0.65 son baktırdigimda O yuzden simdilkk dhea kullanıyorum doktor verdi sonrasi bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…