adetin 13. gününden beri kasıkta sancı

ftmkrks

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
270
5
13. günümden beri kasıkta sancım var feci yorgunluk var ellerim ayaklarım titriyor...bel ağrısı var dayanamadım yakı yapıştırdım biraz yumuşadı... klomen bitti folik asit ve duphaston kullanyorum.. sat 21 mayıs.. acaba (inşallah ) gebelik belirtisi olabilir mi ?

yumurtlama tarihiniz ne zamandı...ona göre yorum yapabilirizz..yani yumurtlamadan önce bu ağrılar varsa farklı birşey olabilir bilemiyorum..bende döngümün 25.günündeyim...2 gündür kasık ve şimdide bel ağrısı yaşıyorumm..10 haziran batım..1 hafta var...acaba regl mi olucam diyorum ama bu kadar erken regl belirtisi olurmu??

normalde benim adet sancıları hafiften 5-6 gün öncesinden başlar bel ağrısı kasık sancısı olur.. ama böyle bi şey ilk defa oluyor o yüzden sormuştum... 6 ay öncesine kadar ben 45 günde bir oluyordum son 6 ay dır 35 günde oluyorum... düzene girdim ve geçen ay 33 te geldi.. bi de dr a gittim ilaç falan verdi... bilmiyorum belki psikolojiktir.. dr haziran 1-3-5-7-9 ilişki tarihleri verdi... 3 ünden beri böyle işte....

Slm kızlar bende 14. Gunumdeyım ... Benımde kasıklarımda batmalar oluyor ve dolgunluk var sureklı kasıklarımı hıssedıyorum psıkolojık de olabılır dıye dusunuyorum... Ayrıca benım adet donemlerımde gogus agrım hıc olmaz dı .. Sımdı ıse goguslerım de hafıf bı dolgunluk var ... Cok erken bılıyorum ama ınsan umutlanıyor ıste ... Hamılemıyımdır kı ??

merhaba bende sizinle aynı sorunu yaşıyorum sanırım bugun adetim b

ittiği tarihin 14. gunu benım yumurtlama gunum kasık ağrısı oldu bende bunu neye yormalı bılmıyorum psikolojık olabilirmi yumurtlama gunumde acaba ondan mı bilemıyorum tek isteiğim bebeğimin olması...

inşallah istediğimiz gibi olur hayırlı ise tabi :) ben yine fazla umutlandım bu ay herhalde buluttan nem kaptım galiba... ama istediğimiz gibi olursa burda paylaşalım mı ben merak ederim ....

canım benimde benzer olmuştu adetime 15 gün vardı inanılmaz kasık ağrısı çektim kasık dediğimde karının yan tarafından yumurtalığa doğu bir hat ağrıdı kasık denilen yerde oraymış aslında...
bende sürekli idrara çıkma isteğide olmuştu eşim ilaç vermek istemişti neolur ne olmaz içmemiştimde eşim neyin var diyordu adet sancısı gibi sancım var bide sürekli tuvalete gidesim var diyordum. bu durum ben3 gün sürdü daha sonrada 1 hafta süreylede azcık azcık ağrım oldu sonra meğer hamileymişim :)

inş. hamilesinizdir sizde ama tabi şimdiden neolur ne olmaz çok hayallere kapılmayın ne olur ne olmaz

inşallah istediğimiz gibi olur hayırlı ise tabi :) ben yine fazla umutlandım bu ay herhalde buluttan nem kaptım galiba... ama istediğimiz gibi olursa burda paylaşalım mı ben merak ederim ....

kesinlikle paylaşalım ama bu boylemı oluyor yumurtlama dönemindeyım şuan yumurtlama donemi bittikten hemen sonra belirtisi olurmukiii??eğer gebelik varsa ancak adet olacağım zamanlar analayabılırım demi?umut etmek güzel bişeydir yeterki aşırıya kaçmayalım

ya aslında doğru söylüyorsun heveslenmemek lazım... ama dediklerin tutuyor be arkadasım.. bak o ağrı hafifledi ama su içme isteğim arttı... ya sabr dicem artık beklicem... innnnnnnnnşşşşşşşşşaaaaaaaaaaalllllllllllaaaaaaaaaahhhhhhhh hamileyimdir...

neeee benımde su içme isteğim çok arttııı dk başı mutfaga gidiorummm su içmeyeeeeeeeee

neeee benımde su içme isteğim çok arttııı dk başı mutfaga gidiorummm su içmeyeeeeeeeee

kızlar hepımız aynı belırtıler aynı sonuçları doğurur mu bılmem ama bende de ılk defa böyle sol kasıgım benı yere dogru cekmeye baslamıstı adetıme on gun kala..sonra adetıme 5 gun kala falan da aksamları süreklı böbreklerım sancılandı sandım... arkalarım agrıyodu.. ilk kez bunları yasamıstım... veeeeeeee hamıleyım......... insaallah umut olsun sızlere... sakın üşütmeyın.. agrı kesıcı falan kullanmayın.. ayaklarınızı da üşütmeyin... hadı hayırlısı canlar... heyecanlandım..

benım sağ kasıkta oldu 2 3 defa tekrarladı ..tabiyaaa şimdiden allah analı babalı buyutsun.. darısı başımıza:)))

adete 7 gün kaldı bel ağrısı uyku hali su içme kasıklarda ağrı bi de göğüsler acımaya başladı... allahım inşallah psikolojik değildir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…