ADETİMİN 10.GÜNÜ yumurtam 10-12 mm ne zaman çatlar?

sevecen_29

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2015
1.044
498
Arkadaşlar adetimin 10.günü bugün 10-12 mm yumurtam. ne zaman çatlar ? adet tarihlerim değişiyo bazen 30 günde bazen 28 günde bazen 33 günde bir oluyorum. yumurta catlamasını seffaf akıntıdan anlıyorum. eşim burada değil su an şehir dısında yumurtlama takıbı ıle gelecek yanıma bebek ıcın. var mı takıp yaptıran deneyimi olan. varsa yazar mısınız? en fazla kaç mm büyür yumurta.

Reactions: iiz
valla bende yumurtlama tarıhlerımı bılmıorm ama sunu cok ıyı bılıorm kı adet bıttıgı gunden 21 .gune kadar gun aşırı ilşki çok faydalı

eşim pzt gelicek yani adetimin 15.günü ve 5 gün kalıp gidecek. daha önce 10.günü geldi 15.gün gitti ve 17.günüm de seffaf akıntım gelmıstı ama değişiyor adet tarihlerim sonucta bazen 3 gün ileri gidiyo yada 2 gün erken. anlamadım bende.bikeresinde 15.gün geldi şeffaf akıntım.

21. gune kadar cok ıyı hatta benım yumurtalarm cok kucuktu klomen kullanmstm hala kucuktu gun asırı ılıskıye grdk esımle progesteron testınde degerm 29,43 çıkmıstı yumurtlama olmus yanı ama dun adet adet oldm eger döllenme olsaydı suan hamıleydım ben bı hata yaptmm doktorun dedıgı tarıhte ılıskıye grdk devamını getrmedım doktorn bıtırdıgı tarıhte bıraktm ama bırakılmaması lazmmıs normalde

adetlerin nasıl pekı düzenin?

adetlerin nasıl pekı düzenin?
adetlerımm maaasallh cok duzenlı şaşmaz yanı gunu sene de gerıye gelır toparlar yanı sonra ıstıkrarlı devam eder 28 gunde bır olurm ben problemım fsh hormonu ve prolaktın sınırda

adetlerımm maaasallh cok duzenlı şaşmaz yanı gunu sene de gerıye gelır toparlar yanı sonra ıstıkrarlı devam eder 28 gunde bır olurm ben problemım fsh hormonu ve prolaktın sınırda
alla alla adetin düzenli olması aslında çok iyimiş. sen de bu testlerın boyle cıkması ılgınc bence. benımde düzenlı adetlerim. acaba bende de olabilir mi belirtileri oluyor mu? ya da herhangi ilaç kullandın mı zamanında? bu arada yaşın kaç?

Merhabalar,
3 yillik evliyim ve 3 yildir cocugumu olmuyor. Ilacli rahim filmi cekildi ve sag tupumde tikaniklik vardi az sivi gecisi oldu. Ayrica polikistikover oldugumu ogrendim aslinda her ay adet oluyorum ama 38. Gunleri buluyo. Doktorum klomen tedavisine basladi. Ilk ay yumurtam olusmadi bu ay gunde 3 defa 5 gun olarak verdi ve adetimin 12. Gununde kontrole cagirdi. Dün 12. Gunumdu gittim ve sol tarfimda 10,5mm bir yumurta olusmus. Ama doktorum kucuk dedi normalde 12. Gunde en az 15-16mm olmaliydi dedi. Fakat senin adet gunlerin ucun 38. Gunlerde o yuzden gec gelisebilir takip edecegiz dedi. 4 gun sonra tekrar cagirdi. Gercektem kucuk mu sorun mu bu ? Ama ben boyle kalirsa buyumezse diye endishe ediyorum o yuzden yumurtayi nasil buyutebilirim ?Benimle ayni durumu yasayan var mi ? Incir kuru demeyin cunku polikistikover icin tehlikeliymis incir yumurtayi cogaltiyor ve polikistik zaten cok yumurtadan kanaklaniyor. Simdiden tesekkurler

Bu testleri doktorun klomen tedavisinden sonra mı yaptı artık iyice kafam karıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…