Adetime 8 gün kala meme ıcu yanması hamilelik belirtisi mi

_seda07_

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2023
16
2
20
Merhaba ben 2 seneye yakındır evliyim en baştan beri korunmadıgımız halde hamile değilim kist vs de yok sebepsiz yani ama adetime 8 gün kala meme ucum sanki acı biber sürülmüş gibi yanma ve batma oldu 1 gün sürdü bu acı sonrakı gün yumurta beyazı gibi akıntım oldu bayağı hemde erken diye test yapmak istemiyorum başına gelen oldu mu daha önce

Benimde bu ay baştan beri göğüs ağrım hiç geçmedi ağırlaştı gibi hissediyorum ara ara kasık batmalarım oluyor 1 hafta var diyi teste yapmadım inşallah çift çizgiyi görürüz

Umarım değerlendirmişsindir bence bu anlattıkların yumurtlama belirtisi

Adetime 7 gün var ve yumurtlamada hiç böyle bişey yaşamadım nedeni nedir hiç bilmiyorum yani
Ovulasyonla falan takip etmişmiydin yumurtlamanı ? Eğer etmediysen bazen geç yumurtlama olabiliyor. Benimde mesela yumurtlama zamanı şeffaf akıntım oluyor sonrasındada adete kadar göğüs ucu ağrısı

Benimde bu ay baştan beri göğüs ağrım hiç geçmedi ağırlaştı gibi hissediyorum ara ara kasık batmalarım oluyor 1 hafta var diyi teste yapmadım inşallah çift çizgiyi görürüz
Kan testi vererek soru isaretlerinizi öğrenebilirsiniz benim öğrendiğimde daha bir hafta vardı sonuçlarda belli olur zaten

Kan testi vererek soru isaretlerinizi öğrenebilirsiniz benim öğrendiğimde daha bir hafta vardı sonuçlarda belli olur zaten
Ya çok emin olamıyorum sanki grip olacakmışım gibi 3 4 gün daha bekleyip erken gebelik testi yaparım onda varsa çıkar zaten

Aynısı bende de var ya adete 12 gün var ilk defa böyle oldu giç olmazdı göğüslerim öyle şiş hassaski. Korkuyorum. Çünkü bekarım sadece ben onu elimle boşalttıktan sonra peçeteyle sildi baksırı cardı iç çamaşırıyla sürtünme oldu. İkinci şüphem ise elime bulaşanı ıslak mendille sildikten sonra eve gelince tuvalette elim vajinama derdidim unutup. Böyle bir şey mümkün müdür ya düşünüp duruyorum

Sence mümkün müdür

Ovulasyon testlerini denediniz mi ya da doktorla öncesinde bir görüşme yapmış miydiniz
2 3 ay övülasyon testı denedik olmadı doktorda klomen başlatmıştı 1 ay kullandım başka doktora gittim oda hormon vs testine baktı ilaç bile kullanma bırak olur kendı kendine dedi ilacı da bıraktım ama değişen bisey yok şuna adetime 3 4 gün var akşam 10dan beri midem bulanıyor biraz da göğsümün alt tarafı yanı karnımın üstü ağrıyor bilmiyorum artık hayırlısı olsun test yapsam çıkar mı acaba

Bence direk kan testi verebilirsiniz bu daha net sonuç verir size çünkü kaset testlerde yanılma payı yüksek ve özellikle stres çok etki ediyor bu durumda mümkünse kendinizi baskı altında gibi hissetmeyin strese girmeyin herşeyin bir vakti zamanı vardır bir sorun gözükmüyorsa olur akışına bırakmak size fayda sağlar. bende bir senelik evliyim şuana kadar olmamıştı hiç dusunmemistik aslında ama yine de sizin gibi tereddutte kalıyordum. Doktora gitmeyi düşünürken tesadüfen evde test yaptığımda o hafta hamile olduğumu öğrendim muayene yerine kontrole gittim umarım sizinde öyle olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…