Adetime 5 gün var BETA HCG 38.58

İğne 10 güne kadar yalancı pozitif gösteriyor. En sağlıklı sonuç 14.gün yapacağınız testte çıkar

adetime 2 gün kaldı iğnemin 10.günündeyim yarın. yarın test yapsam idrar testi sadece iğnenin etkisini görebilir miyim ?
Canım adetine iki gün yok çatlamadan 14 gün sonra adet günündür takvime bakmamalısın çatlamadan 14 15 gün sonra regl olmazsan gecikmiş diyebilirsin öncesinde gebelik olmasa da reglin gelmez çünkü gecikti diye kendini kandırırsın :)

Merhaba yarın iğnemin 14.günü 2 gün önce idrar testi yaptım negatifti. 2 gündür ateş ve üşümem var soguk algınlıgı değil yeni atlattım buna eminim. ara ara adet olucakmışım gibi ağrılarım var fakat hiçbir belirtim yok olacağıma dair. Yarın kan vericem negatifse olsa ama sizce gebelik varmıdır ? iğnenin etkisi tamamen bitmişti 12.gün idrar testinde artık silik bile gözükmüyordu çünkü.

Yarınki testiniz çok büyük olasılıkla belirleyici olacaktır. Zaten 14gün dolduktan sonra gebelik yoksa adetiniz gelir en fazla 1 hafta içinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…