Adetime 5 gün var BETA HCG 38.58

Arkadaşlar selam sulu gözlerle yazıyorum ve şuan şoktayım çatlatma iğnesi vuruldum bugün iğnemin 6.günü ve troid için sağlık ocağına gittim doktor beta hcgde istemiş şans eseri gördüm e nabızdan. kızlar hamilemiyim lütfen söyleyinnnn yerimde duramıyorumm :)
sağ kasığımda ağrı ve belimde ağrı var ağırlık kaldırmıştım ondan kaynaklıdır diye düşünüyordum hadi koşun koşun yorumlayın beniiiiii :)
İğne 10 güne kadar yalancı pozitif gösteriyor. En sağlıklı sonuç 14.gün yapacağınız testte çıkar

adetime 2 gün kaldı iğnemin 10.günündeyim yarın. yarın test yapsam idrar testi sadece iğnenin etkisini görebilir miyim ?
Canım adetine iki gün yok çatlamadan 14 gün sonra adet günündür takvime bakmamalısın çatlamadan 14 15 gün sonra regl olmazsan gecikmiş diyebilirsin öncesinde gebelik olmasa da reglin gelmez çünkü gecikti diye kendini kandırırsın :)

Hayır hala negatif diyemeyiz sana yazdığım döllenme/yuvarlanma/gömülme sonrası beta salınımı başlar yani en erken 9. Gün itibariyle ortalama 12-14. Günde sonuç alırsın. Şuan acele ediyosun. 14. Günü bekle
Merhaba yarın iğnemin 14.günü 2 gün önce idrar testi yaptım negatifti. 2 gündür ateş ve üşümem var soguk algınlıgı değil yeni atlattım buna eminim. ara ara adet olucakmışım gibi ağrılarım var fakat hiçbir belirtim yok olacağıma dair. Yarın kan vericem negatifse olsa ama sizce gebelik varmıdır ? iğnenin etkisi tamamen bitmişti 12.gün idrar testinde artık silik bile gözükmüyordu çünkü.

Merhaba yarın iğnemin 14.günü 2 gün önce idrar testi yaptım negatifti. 2 gündür ateş ve üşümem var soguk algınlıgı değil yeni atlattım buna eminim. ara ara adet olucakmışım gibi ağrılarım var fakat hiçbir belirtim yok olacağıma dair. Yarın kan vericem negatifse olsa ama sizce gebelik varmıdır ? iğnenin etkisi tamamen bitmişti 12.gün idrar testinde artık silik bile gözükmüyordu çünkü.
Yarınki testiniz çok büyük olasılıkla belirleyici olacaktır. Zaten 14gün dolduktan sonra gebelik yoksa adetiniz gelir en fazla 1 hafta içinde

X