Adetime 5 gün var 11 gün varken kahverengi akıntım geldi

mirage1983

Ikizanasi :)
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
9.147
3
40
BENİM DURUMUMDA OLAN VARMI DOKTOR ADET OLURSUIN BEKLE DEDİ AKINTI GEÇEN PERŞEMBE GELDİ C.TESİ ÖĞLEDEN SONRA BİTTİ ŞİMDİ NORMAL YUMURTA AKI GİBİ AKINTIM GELİYO ÇOK KASIK AĞRIM OLDU KALP ÇARPINTIM OLDU ŞİMDİ BELİM AĞRIYO BENİM DURUMUMDA OLAN VARMI BENİM BİR YUMURTAM VARDI DOKTOR ÇATLAMAMIŞ DEDİ BİLMİYORUM SONUÇ NE OLACAKakannehir

U durumda olanlar varsa lÜtfen cevaplasınlar bazı arkadŞalrım lekelenme dıyor bazıları adetın gelır bekle dÜıyor sızlerden bu durumda olanlar varmı

Doktora perŞembe gıttım ılıŞkıyı yasakladı bazı arkadaŞlar yumurtan Çatlıyor onun kanaması dedı Şımdı eĞer Öyleyse boŞa geÇtı bu gÜnler

Merhaba. Benim de ilk defa bu ay adetimin 23. gününden başlayan ve 4 gün süren kahverengi lekelenmem oldu. Ondan önce yumurtlamıştım. Önce yerleşme sandım. Ama devam edince birşey var diye korktum. 28. gün gece adetim başladı. Normal bir adet oldum şu an. Devam etseydi doktora gidecektim kist mi diye.

Adetleriniz düzenliyse ve 28-30 günse, adetime 11 gün kala dediğiniz, bir önceki adetinizin 17.-19. günü falan. Yerleşme için erken. Yumurtlama da olabilir, basit bi kanama da. Doktoruun dediğine uyun bence. Tekrar lekelenme olursa doktora gidin gene.

Doktora perŞembe gİttİm İlİŞkİyİ yasakladı bazı arkadaŞlar yumurtan Çatlıyor onun kanaması dedİ Şİmdİ eĞer Öyleyse boŞa geÇtİ bu gÜnler

canım inşllh yerleşme kanamasıdır
ama kendin fazla kaptırma regli olursan hayal kırıklığı yaşarsın

şu yumurtlama denilen o laydan hiç anlamıyorum kendimi tavuk gibi hissediyorum ama kısır tavuk hehehe:) tahliller temiz çok şükür eşimde biraz problem var ama normal yolla bebeiş olurmuş 1,5yıldır istiyoruzz olmuyor birdahaki ay ilaç tedavisine başlayacağız o zaman insaallah anlarım şu yumurtlama olayını:)

19.du canım ozman benimde gelir bekliyim gene 19.nu:gitme:

benim eşimdede vardı allah büyük aman anladıysan hiç takılma ozman en azından stres yapmazsın yok yumurtladın yok kaçtane yumurtladın tamam yumurtladın bu sefer büyüdümü büyüdü çatladımı ohohohoh çok uzun süreç kuşum hiç kafa patlatma allah tez zamanda nasip etsinopuyorumnanaktan

merhaba,

ben 11 ocakta adet olacaktım ancak 3 gün erken bugun kahverengi birşeyler geldi. sizce hamile olma olasılığım nedir? bir de sürekli başdönmesi ve sabahları mide bulantısı yaşıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…