Adetime 3-4 gün var test yapsam gebelik çıkar mi?

EGE333

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
365
164
36
Aşırı şiş mide yanması gece huzursuz uyuma gögüs hassasiyeti ve beyaz yoğurt gibi akıntı bunları normal ayda yaşamadım bu ay planli gebelik sürecindeyiz gebemiyim diye bir heycan yaptım test yapsam çıkar mi ki veya kan versem kanda erkenden çıkar mj

Belki pozitif çıkabilir ama erken öğrenmek süreci çok zorlaştırıyor yine de test yap istersen

Aşırı şiş mide yanması gece huzursuz uyuma gögüs hassasiyeti ve beyaz yoğurt gibi akıntı bunları normal ayda yaşamadım bu ay planli gebelik sürecindeyiz gebemiyim diye bir heycan yaptım test yapsam çıkar mi ki veya kan versem kanda erkenden çıkar mj
Kanda varsa bile düşük çıkar değer bu sefer yükselecek mi diye daha çok stres olursun. Benmde 3 gün var adetime beklemek en iyisi zorda olsa😅

Bende adetime 3 gün kala erken gebelik testi ile öğrendim geceleri hafif bulantı bel ağrısı ile şuan 4 haftalık hamileyim

Eğer varsa çıkar büyük ihtimal erken gebelik testide dene kaset test de

2 gün var yarın erken gebelik testi alıp yapıcam hayirlisi hissediyorum var sanki biraz ayakta iş yapsam kasiklarima iğne batiyir sanki hiç olmayan şeyler oluyor

X