Adetim gelmiyor..

bende de oldu bu ay, haziran ayını atladı adetim, kahverengi akıntılarla geçti adet olmam gereken günler.. arada olabilir heralde ama ya o kdr da anormal olduunu sanmıorum (yani işalla diildir)

aynen bu sorun var iki aydır adet görmüyorum nerdeyse :s
arada sadece bikaç gün kahverengimsi akıntı şeklinde geldi ve bitti.adet düzensizliğim vardı bu yüzdenyasmin kullandım bi yıl kadar.artık kullanmıyorum tekrar aşlamalımıyım doktora gitmek istemiyoru ya

canım bunun ne olur ne olmazı yokki baktıramazsın zaten o şekilde.korkma sen sadece normal ultrasonla bakıyolar bakire olanlara. ama ihmal etme benimde senin gibiydi evlendim haala öyle ben ihmal ettim ama.evlendigin zaman sorun olmasını istemiyorsan şimdiden tedavini ol canım.birde kanı sulandırıcı şeyler iç nar suyu ve vişne suyu yardımcı olur biraz gelmesi için.geçmiş olsun cnm

saol canim zaten gidip baktirdim. bisey yokmus kist mist, hic bisi yok dedi. adetimde geldi zaten kac gündür. masallah sakir sukur geliyor sırnaşık şey ay allaha sükür ama cok korkmustum :1shok:

neyseki suanda hersey yolunda gamyoncuiremsu

hmm evet canım yaa ben sadece önceki yazılarını okumusum.sevindim.sen herkesin dedigine bakma bir sorunun olunca doktoruna görün hemen.hormonal oluyor işte çogumuzda.bende senin gibiydim korkma.hep gecikirdi benim.evlendikten sonra da hamile kaldım ama düşügüm oldu.şimdi ilaç tedavisi oluyorum inş bebişimiz olur.byb cnm

anladim canim, insallah allah sana tez zamanda, hayirli saglikli bebis verir a.s.

kizzz senin adet geldi miiiiiiiiinaniknanikpazar günü görüstügümzde nyie dmedin giii:mymeka:neyse ki gelmis yaa..yinede doktora gidecen demi amaaa..ihmal etme cnm...ama O KADIN doktoruna gitme tabiki:roflol:insani sinir hastasi yapti yaaaa..haydi gecmis olsun cnmmmmmmŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…