Adetim gecikti beta hcg negatif

Ben tekrardan kan vermeye korkuyorum açıkçası üzülürüm diye acaba bi kaç gün daha beklesem erken gebelik testi alıp öylemi denesem çünkü doktor yüzüme gebelik yok diyince yutkunamıyorum 2 3 sefer yaşadım bu durumu şuan adetim gecikeli 4 gün oldu inşallah hamileyşmdşr şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine rabbim inşallah kalbimdekini aklımdakini verir ve yaşatır

Geçen ay 23 oldum bu ayda 22 olarak görünüyor çok gecikmez düzenlidir adetim ama işte umitlenmek de istemedim dün Cok belle ayak ağrım vardı bugün bi belirti yok

Geçen ay 23 oldum bu ayda 22 olarak görünüyor çok gecikmez düzenlidir adetim ama işte umitlenmek de istemedim dün Cok belle ayak ağrım vardı bugün bi belirti yok
A pardon testi çok önce vermişsiniz siz o test açıklayıcı olmaz ki gecikmeden sonra vermemişsiniz
Aynen ben verdiğimde 6 7 gün vardı adetime bide kan testinde 2 çıktı hep 5 çıkardı normalde

Bekleyin benim 15. Gün belli oldu şu an 5000 lerde

Merak edenler için yazıyorum 3. 6. 7. Gün gecikmede negatif cıktı hem idrar hem kan kan testlerim 0.100 çıktı hep yani tamamen yoktu. Sonra ben unuttum tatile gittim akışına bıraktım ilaç kullanmadım her gün adet sancısı girdi kısa süreli tam 15. Gün gecikmede 308 beta cıktı 2 gün sonra 900 2 gün sonra 2100 bu şekilde ilerlerdi geç döllenmeden dolayı doktor bebek 5 haftalık hesapladı kese görünüyo çok az bakalım bu hafta net görünür inşallh

Merhaba benim de bugün gecikmemin 7. Günü dün beta hcg yaptırdım negatif bir önceki gün idrar testi negatif ama hala regl olmuyorum karnım arada ağrıyor benim de sizce hamile olabilir miyim kafam karıştı yumurtlama gününe dikkat etmiştim ama ihtimal var herhalde sizce

1 hafta daha bekleyin ilaç kullanmayın

Ben doktora muayene olmadan özel hastanede veriyorum doğrudan vezneye söylüyorum beta testi diyorum. Öyle deneyebilirsiniz ama zaten az da olsa erken genelik testiyle de çıkıyor benim beta 9 ken çok silik çizgi çıktı anladım zaten çok küçük diye.

Boşuna ümitlenmişim zaten regl oldum maalesef içimde bi his vardı hamileymişim gibi ona kapıldım nasip demekki zamanı değil

Merhabalar size bişey sormak istiyorum beta değerim
23 şubatta değerim 33,53
26 şubatta değerim 81,3
Nasıl çıkmış sonuçlar acaba

Merhaba adetimin geçikmesi 8. gün ve dün kan testi 1.20 çıktı acaba yükselme sansı varmıdır böyle bir durum yaşayan oldumu

23 şubatta değerim 33,53
26 şubatta değerim 81,3
Saatleri ve verdiğiniz yer aynı mı? Bi de mümkünse 2 günde bir aynı saatlerde verin. Mesela birini sabah birini akşam verdiyseniz tutarsızlık olabilir. 25 Şubat 66 desek 26 şubat 99 gibi olması gerekirdi ama %60 artış yeterli diyorlar o da olabilir tabii

Maalesef regl oldum 4 gün gecikti 4. Günün sonunda regl oldum çok kafaya taktım kendimi hamile gibi hissettim ondan dolayı sanırım stres oldu
Üzülmeyin lütfen inşallah Allah en güzelini nasip eder size çok fazla kafaya takınca insan daha çok etkimeniyor

23 şubatta değerim 33,53
26 şubatta değerim 81,3
İki günde bir iki katı kadar en az artması gerekiyor sizin güzel ama şu an nasıl acaba yeni gördüm mesajınızı

Benim bugün gecikmemin 12. Günü idrar testinde çıkmıyor kanda çıkabilir mi hamile olabilir miyim belli olmaz mıydı bu zamana kadar
Aşko valla ben tatildeydim unutmusum tam 15. Gün baktım ve cıktı öyle söyliyim ama mevsimsel ve strese baglı da olabilir. Biraz daha bekleyin sonra doktora sorupta tabii bana öyle önermişti progrstan vermişti sorup kullnabilirsiniz ben 15. Günde cıkmasaydı kullancaktım. Bebek varsa düşürmüyor Progestan yoksa edet söktürüyor. Ama doktor kontrolünde tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…