Adetim gecikti ama test negatif böyle olup sonra pozitif olan var mı ?

Merhaba ben tedavi görüyorum şuan bebek için çikolata kistim yok şuan öyle mide bulantısı bel ağrısı yaşamıyorum sadece arada bir ilişkiden sonra adet ağrısı gibi oluyor 1 gün sonra da geçiyor bende pko var ondan kaynaklı olabilir ama
Ondan olabilir öyleyse. Onda da minik kistler mevcut oluyor sanırım değil mi. O yüzdendir.
Öyle 1 günde felan geçiyorsa sıkıntı etmeyin.. 😌 inşallah tez vakitte olumlu sonuç alırsınız 😌🙏🏻

Ondan olabilir öyleyse. Onda da minik kistler mevcut oluyor sanırım değil mi. O yüzdendir.
Öyle 1 günde felan geçiyorsa sıkıntı etmeyin.. 😌 inşallah tez vakitte olumlu sonuç alırsınız 😌🙏🏻
Evet aynen bende de ultrason görüntüsü var pko olarak zincirlenmiş şekilde kistcikler oluyor büyümeyen. Sıkışan yumurtalarmış aslında 🥹 inşallah bekleyen herkesin yüzü birgün güler kolay değilmiş anne olmak😢 daha yokken çabalıyosun .. herşeyin hayırlısı🙏🏼☘️

Evet aynen bende de ultrason görüntüsü var pko olarak zincirlenmiş şekilde kistcikler oluyor büyümeyen. Sıkışan yumurtalarmış aslında 🥹 inşallah bekleyen herkesin yüzü birgün güler kolay değilmiş anne olmak😢 daha yokken çabalıyosun .. herşeyin hayırlısı🙏🏼☘️
Öyle gerçekten. bende tüp bebek tedavisi gördüm negatif oldu şimdi azimle yeniden başlayacağız inşallah. Bu yolda herkesin yardımcısı olsun Allah 😌🙏🏻

Hala adet olmadım belim çok ağrıyor beklemedeyim sizlerde sonuç ne
Mesajlarınızı okudum bende benzer durumdayım.4 gün gecikince test yaptım negatif bugün 6. gün erken gebelik testi aldım yapacam bakalım ama ben çocuk emziriyorum bir günden fazla adetim gecikmemişti.En sağlıklısı on gün gecikince kan vermek çok araştırdım ve benzer durumlar okudum geç döllenme olabiliyormuş çünkü.Hala olmazsam çarşamba günü sağlık ocağında kan verecem

Merhaba arkadaşlar cuma günü erken gebelik testi yaptım adetime 7 gün vardı ilk yarım saatte negatifti sonra yarım saat içinde silik çizgi çıktı bir saat içinde de çizgi netleşti sizce bu kuruma çizgisi mi yoksa gebelik ihtimali mi resim ekliyorum başına böyle bişey gelen var mı

Bu ilk yarım saatte çıkan
26850C1E-8D36-4CD0-B081-453C114100D5.jpeg

Merhaba arkadaşlar cuma günü erken gebelik testi yaptım adetime 7 gün vardı ilk yarım saatte negatifti sonra yarım saat içinde silik çizgi çıktı bir saat içinde de çizgi netleşti sizce bu kuruma çizgisi mi yoksa gebelik ihtimali mi resim ekliyorum başına böyle bişey gelen var mı
Aslında ilk 10 dk dan sonra kabul edilmiyor ama böyle öğrenen arkadaşlarım var bence kan bi iki gün bekleyip lan verin

X