Adetim gecikti 15 gün

Deniz Sihir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2024
3
1
20
( Bilgisi olan lütfen cevaplayabilir mi? )
26,28 Ağustos 6,13 Eylül tarihlerinde cinsel ilişki yaşadım ( korunmasız ama içeriye boşalma olmadi )
21 Eylül'de test yaptım negatif çıktı ama bazı belirtiler var bunlar:
Ani ateş basması, zor nefes alıp verme, iki üç hafta önce başlayan ani kilo alımı ( şişkinlik, hiçbir şey yemesem bile şişim karnım ve karnımın altı da şiş), baş dönmesi, hızlı kıl çıkması
Ne yapacağımı bilmiyorum adetim normalde düzensiz ama dört aydir düzenli ilerliyordum
Cinsel ilişki yaşadıktan sonra adetim gecikince kuruntu mu yapıyorum bilemiyorum ama bir üç hafta içerisinde dört kiloya yakın aldım ( sportif biriyim çok da yemem )
Bilmiyorum bilgisi olan biri yazabilir mi
En kısa sürede doktora gitmeye çalışacağım

Son düzenleme:
Cinsel iliskide icinize bosalma olmadiysa bile geri cekilme yontemiyle yapmissiniz diye anliyorum bir miktar sivi kacmis olabilir spermin oldugu. Ani kilo alimi gebeligin ilk belirtilerinden birisi degil, sisliginiz de adet gecikmesinden kaynakli olabilir. Bence hamile degilsiniz ama isterseniz kan testi yaptirin.

Cinsel iliskide icinize bosalma olmadiysa bile geri cekilme yontemiyle yapmissiniz diye anliyorum bir miktar sivi kacmis olabilir spermin oldugu. Ani kilo alimi gebeligin ilk belirtilerinden birisi degil, sisliginiz de adet gecikmesinden kaynakli olabilir. Bence hamile degilsiniz ama isterseniz kan testi yaptirin.
kan testi yaptırmam imkansız şu an için ama yorumlarınız için teşekkür ederim

Dün kan testi yaptırdım 0.67 çıktı adetim 18 gün oldu gecikeli doktora gittim polikistik over sendromun var dedi yediğine içtiğine dikkat et hamile de görünmüyorsun ama biz emin olalım diye kan testi de alalım senden dedi 0.67 çıkmazdı genelde 0.1 çıkıyordu adetim gecikse bile ne olabilir acaba polikistik over yüzünden hormonlarım yüzünden boyle yüksek çıkmış olabilir mi

X