Adetim bitmiyor

Sorunu çözebildiniz mi ben de 20 gündür devam ediyor gerçekten yaşamayan bilemez hayat kalitesini alt üst ediyor

Merhaba benim bitti ama adet erteleyici kullandım ve dogum kontrol hapına devam ediyorum hala bana stres, yaş, aşı olabilir sebebi dediler, geçmiş olsun
Çok sevindim sizin için. Sanki hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor bana. Doktorum şimdi doğum kontrol hapına başlattı beni de. İnşallah benim de bir an önce durur.

Aynı şey anneminde başına geldi geçen sene kalınlaşmış tabakayı kürtajla temizlediler küçük bir polip varmış oda alındı zaten 50 yaşında kesildi tamamen ama bi sorunu da yok şuan

Çok sevindim sizin için. Sanki hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor bana. Doktorum şimdi doğum kontrol hapına başlattı beni de. İnşallah benim de bir an önce durur.
Hiç korkmayın ben de dogum kontrol kullanıyorum hatta bugün son kutum ama bilmiyorum bende mi var bir sıkıntı şu an adet günüm geçiyor ama 5 gündür agrım çok ve sadece kahve rengi kirli akıntı var kan yok sanırım tamamen eski düzenim için çok zaman gerekiyor bu ara çevremde de çok duyuyorum bu aralar herkeste bu durum var belki de dedikleri gibi aşıdan maalesef bakire oldugu dan parça alamıyorlar benden bu arada dedimşsiniz ya hiç geçmeyecek gibi oluyor en ıyı ben bilirim bu durumu siz tabi dra sorarak primolit n alın 2 günde bitiyor bana Dr bunu da yazmıştı çokk geçmiş olsun tekrardan lütfen haber verin gelişmeleri ben gec de olsa açıp okuyorum

Merhabalar bende aynı durumdayim bende polikistik var yumurtalıklarmdq ve adet duzensizligidme var doktor bana Yasmin verdi kullandım ilk günden. Beri adet görüyorm ve ilacım 5 gündür bitmiş ve ben hala adetim kirli kahveli kan geliyor günde 3 4 kere üstümü değiştiriyorm 26 gundur hastayım randevu aldm ve doktor iptal etmiş işi varmış ben ne yapacağım bilmiyorum neden böyle uzun sürdü onudq bilmiyorum

Merhaba bende de reglim bitse bile ağrım devam ediyor. İnanın ilk defa başıma geldiği için ben de çok şaşkınım. Benim de bugün reglimin 7.günü normalde kesilmesi gerekiyordu fakat kahverengi akıntı gelmeye devam ediyor. Tam bitti diyorum bir bakıyorum yine gelmiş. Çok can sıkıcı bir durum. Artık korkuyorum yine mi adet olacağım diye. Dediğiniz ilaçları sorayım bir daha doktora gittiğimde. Teşekkür ederim siz de gelişmeleri yazın lütfen. iyi günler dilerim

Merhaba benimki de 27 gündür devam ediyor. Bunun 13 günü falan baya yoğun kanamam oldu. Yasmine başladım ama malesef bitmedi reglim hâlâ. Bugün tam bitti diyordum yine kahverengi akıntı gelmeye başladı. Çok can sıkıcı bir durum

Son düzenleme:
Ayn öyle gercekden yeni bugün azaldı benim dünden beri elma yiyorm ondan mı bilmiyorum ama azaldı bir yerde okumuştum elma kesiyor diye

Ayn öyle gercekden yeni bugün azaldı benim dünden beri elma yiyorm ondan mı bilmiyorum ama azaldı bir yerde okumuştum elma kesiyor diye
İnşallah durur artık. Ben de elma yemeye başlayayım bari. Bir an önce iyileşmemiz dileğiyle

Çok geçmiş olsun inanın çokkkk şükür bitti ama dediğim gibi düzene girmedi daha mesela bu ay bugün adetim bitmeliydi ama adet olmadım 5 6 gün kahverengi akntım oldu bilmiyorum neden böyle y da artık düzene girer mi bilmiyorum 40 yasındayım hiç cinsel hayatım olmadı bu nedenle dataylı inceleyemiyorlar

Çok zor bir durum gercekten insanın enerjisini bitiriyor hiç korkmayın ama son zamanlarda çok kişiden duyuyorum bu dutumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…