Adetim bitmiyor

sedeb6882

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2015
46
14
42
Arkadaşlar merhaba 40 gündür adet görüyorum bedenen ve ruhen çöktüm bunun sebebi nedir önce Yumurtalık kisti var denildi duphaston verdi geçmedi şimdi Qlairista ikullanıyorum ama yine geçmiyor kafayı yiyeceğim bekarım ne yapmalıyım

Kadın doğuma gittiniz mi

Ekşi yeşil elma adeti keser bol bol yiyin benimde öyle oluyordu östrojen progesteron hormonu dengesiligi sebebiyle ortaya cikan birşeydi ne yaptıysam duemamisti yesil elma yiyince kesmişti deneyi. Derim

Bence direk doktorunuzu değiştirin,kuzenimde aynı problem vardı ama kendi evli ve çocuğu var küçük bir ameliyat oldu,su an iyi

bitmeyen adet kanamasının sebebini söyledi mi doktorunuz ? benim de aynı şikayetim vardı , adet sırasında pıhtıları tam atamadığım için kalan parçalar polip oluşturmuştu ve kürtajla temizlendi. o şekilde geçti. hormonal dengesizlikse ilaç kullanmaktan başka çaresi yok düzene sokmak için. o da bi 2-3 ay alabilir sabırlı olmalısınız. eğer güvenemiyorsanız başka bir doktora daha görünün geçmiş olsun.

Çok teşekkür ederim bir ömür geçmeyecek gibi büyüyor gözümde valla hormon dan mı bilmiyorum kist var dedi bir de rahim duvarı kalınlaşması dedi önce sonraki kontrolde rahim duvarı incelemiş kist de küçülmüş dedi ama adetim ve kıvamı hiç bitmiyor miktarında bile azalma yok şuan qlairista kullanıyorum psikolojim çok bozuldu yarın da işe başlıyorum

Çok teşekkür ederim bir ömür geçmeyecek gibi büyüyor gözümde valla hormon dan mı bilmiyorum kist var dedi bir de rahim duvarı kalınlaşması dedi önce sonraki kontrolde rahim duvarı incelemiş kist de küçülmüş dedi ama adetim ve kıvamı hiç bitmiyor miktarında bile azalma yok şuan qlairista kullanıyorum psikolojim çok bozuldu yarın da işe başlıyorum

Benim sayfamda da bununla. İlgili konu var. Ben evli ve 1 çocukluyum. Bi dönem adetlerim 18 gün sürüyordu bitiyor 15 gün içinde tekrar yeniden oluyordum. Delirecek noktaya gelmiştim bide bende polip kist vs. Bir şeyde yoktu bana anca doğum kontrol öneriyordu doktor. O dönem çocuk istemiyordum sonra zaten kendi kendime doğum kontrol nereye kadar kullancam bunun illa bi sebebi var çocuk istesem nolcak falan dedim. Başka bi doktora gittim enfeksiyon var bi miktar dedi rahimde. Bana 3 gün sabah akşam çok etkili antibiyotik iğne ayrıca primolut n diye bi ilaç verdi düzenli kullandım şuan normale döndüm. En fazla 8 9 gün sürdü bi dönem ilaçları kullanırken şimdide duruma göre 6 7 8 ama 18 gün olduğum zamanlar hergün ağlıyordum artık seni çok iyi anlıyorum. Allah tez zamanda şifa versin inşallah.

Çokkk tesekkür ederim gerçekten kafayı yıyecegim gram 2tkisi olmadı ilacımım kan kaybım çok fazla gün içinde uzun pedlwr bile doluyor hayatımda hiç yasamaeım bu durumu 3n çok da kan kaybından çok korkuyorum 1 yıldır demir ilacı kullanmıştım hepsi boşa çıktı

Ya tabiki hem kan kaybınız çok sıkıntılı bi durum. Hemde psikolojik olarak insan çöker. Ben kendimden tiksiniyordum gerçekten. Tuvalete gitmek bile istemiyordum. Helede benimde yaz aylarına denk gelmişti bu süreç. Normalde 5 günlük bi adet döneminde bile pedler insanı rahatsız ediyor. Bu kadar uzun günler çıldırmaya sebep. Allah yardımcın olsun

Çok ç7k tesekkür ederim desteğiniz için dilerim bu zıkkımdan kurtulurum ben de en dogrusu biyopsi ama bakire olmam sorun hoş 40 ı da bakire olmamın da bir önemi yok gerçi ama bakalım...

Allahım darısı basıma sizin de çok yogun muydu kanama
Evet bende kansizlikta olmuştu sonra ara kanamaya dönüştü daha sonra kendiliğinden geçmişti bende bi hadiste okumuştum peygamber efendimiz demiş ekşi elma adeti keser diye limonda adeti kesiyor bilginiz olsun denedinizmi peki azalma oldumu sizde eğer olmazsa adet durdururcu ilaç alın eczaneden

Bugün eczaneden transamin muadili bir ilaç aldım bakalım kasıhı da saniyelik bıçak saplanmış gibi agrı lar oluyor işte o an büyük parça dökülüyor benden Allah razı olsun desteğiniz için çok sag olun

Ne demek canim benim benimde öyle olmuştu östrojen ve progesteron hormonu dengesiligi sebebiyle olmuştu ilacini kullandim ara kanamaya donderdi daha sonra normal düzene girdi mutlaka doktorada gitmelisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…