Adetim 8 gün gecikti daha önceki gebelik testlerim negatif bu şekilde kabule kalan var mi?

sonsuzmavi

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2013
195
84
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim
Adetim 2 gun gecikince test yaptim iki kere negatif çıktı şimdi 8 gün oldu hala olmadım sonuç negatif ciksada hamile kalan var mi
Şuan kan testi yapabilecegim bir yerde değilim emin olmadanda eşime söylemek istemiyorum
Geçen yıl 3 aylik bebegimin kalbi durdu düşük yapmak zorunda kaldım o yüzden biraz yogun geçiriyorum bu dönemi

Benim başıma gelmişti ilk gebeliğimde. Geç yumurtlamışım, adet gecikmesinin 5. Günüydü sanırım idrar testi negatif çıktı ben stresten gecikti zannettim, 7. gün hala olmayınca kan vermiştim beta hcg 100 çıkmıştı

Son düzenleme:
Yaaa cok mutlu ettiniz beni insAllah benimde öyledir kafayi yicem yoksa hic gecikmem bugun 9. Gun oldu test yaptim yine negatif

Merhaba,
Şu an 9.gün gecikmemdeyim. Yarın doktor için randevu aldım. Gecikmenin ilk günü erken gebelik testi ve kaset test negatif çıktı. Ben de sizin gibi stresten gelmiyor diye düşündüm. Ama negatif sonucunu görünce rahatladığım için artık gelir diye düşünmüştüm. Ama hala gelen giden yok. O yüzden direkt doktoruma gideceğim için bekleme kararı aldım. En azından kan tahlili, ultrasonla bakar. Eğer hamilelik yoksa da direkt çözümü orada söyler aklımda kurmam. Ama daha önce 1 kere gecikme yaşadım adet dönemi gördüğüm yıllar boyunca. 2. Defa böyle bir gecikme yaşıyorum. Arada kasık ağrısı oluyor. Akıntım var. Normalde regl döneminde göğüs ağrım olurdu. O yok ama yeni yeni göğüs ağrıması başladı. Yarını bekliyorum bir umut.

Benim adetim de hic sekmezdi gebelik pilanliyorduk esimle 3gun gec kalinca test yapmistim negatif cikmisti ama adet olmadim 5ci gun tekrar test yaptim yine negatif cikti biraz bekledim adet olmadim 9cu gun test yaptim hafif silik ikinci cizgi belirdi meyer gec dollenmeymiş şu an 5 yasina giricek benim silik cift cizgim rabbime sukurler olsun ki

Insallah rabbim sanada nasip etsin bir bebek mujdesiyle buraya yazman dileğiyle

Ah ne kadar güzel bir haber. Umut oldunuz bana. Biz de 8 aydır deniyoruz. Doktoruma gittiğimde çok hafif bir yumurta tembelliği var ama engel değil plentyfert diye bir takviye ile çözeriz demişti. 2 aydır kullanıyorum. Bakalım yarın için heyecanlıyım

Ayy ayni ben
haber verir misiniz kan sonucunu bende cok merak ediyorum salı günü gidecegim nasipse kan vermeye

Ayy ayni ben
haber verir misiniz kan sonucunu bende cok merak ediyorum salı günü gidecegim nasipse kan vermeye
Merhabalar,
Maalesef sonucum negatif çıktı. Kist yok ama adet gecikmesi var. O yüzden doktorum adet söktürücü olan tarlusal verdi. Cumartesi gününe kadar olmazsam bu ilacı içeceğim.

Merhabalar,
Maalesef sonucum negatif çıktı. Kist yok ama adet gecikmesi var. O yüzden doktorum adet söktürücü olan tarlusal verdi. Cumartesi gününe kadar olmazsam bu ilacı içeceğim.
Anladim.. hayırlısı olsun siz yinede cuma günü bir daha test yapın iliski tarihinizi biliyor musunuz genellikle iliskiden 14 gün sonra test pozitif cikiyormus. Bende yarin kan vereceğim hala adet olmadim ve iliskimin yarin 14. Günü

Merhaba sizin durumunuz ne oldu? Benimde yarın gecikmemin 9.gunu

Peki daha sonra idrar testinde pozitif çıktı mı veya idrar testinde neden pozitif çıkmıyor bi bilginiz var mı

Peki daha sonra idrar testinde pozitif çıktı mı veya idrar testinde neden pozitif çıkmıyor bi bilginiz var mı
Tekrar idrar testi yapmadım. Ben 5. Günde normal idrar testi yapmıştım geç döllenme olduğu için beta hcg daha yeni artıyormuş o yüzden çıkmamış belki erken gebelik testi yapsaydım çıkar mıydı bilmiyorum, onlar daha hassas

Merhabalar,
merhaba ben 16 gündeyim ve hala adet olmadım bana tarlusal değil deduphaston verdi hala sökülemedim idrar testim negatif gecen hafta pazar gunu kan verdim negatifti sadce 2 gündür yine beyaz akıntı oluyo azıcık ve sol tarafıma dunden beri iğne gibi batmalarım oldu bir kaç defa lütfen yardımcı cıldırıcam artık

Baska bir doktora daha gözükün bence yakinda adet olursunuz bazen hava kosullari stres sıkıntı etkileyebiliyor

Gecikmenin 9.günü adetin 43.günü hala olmadım. Herkes bekle diyor ama olsam şimdiye çıkardı erken testte yaptım 2 gün önce yok. Bugün norml test yaptm yine yok. Geç döllenme falan yani asla ümidim yk. Tek duam eğer bebek yoksa sorunsuz ve düzenli şekilde adet olmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…