Adetim 8 gün gecikti daha önceki gebelik testlerim negatif bu şekilde kabule kalan var mi?

Gecikmenin 9.günü adetin 43.günü hala olmadım. Herkes bekle diyor ama olsam şimdiye çıkardı erken testte yaptım 2 gün önce yok. Bugün norml test yaptm yine yok. Geç döllenme falan yani asla ümidim yk. Tek duam eğer bebek yoksa sorunsuz ve düzenli şekilde adet olmak
İliskiden 14 gün sonra gebelik çıkıyor diyorlar bazi yazanlarda idrar testi negatif çıkmış kan testinde fark etmisler belkide kan testi vermelisiniz

Yaa herkes de bi adet gecikmesi olmus ama negatif. Benim de ilk defa bu ay boyle oldu ve ilk defa korunmasiz iliskim oldu. Neden negatif ama bu kadar gecikme oluyor acaba:/

Yaa herkes de bi adet gecikmesi olmus ama negatif. Benim de ilk defa bu ay boyle oldu ve ilk defa korunmasiz iliskim oldu. Neden negatif ama bu kadar gecikme oluyor acaba:/
Benimde ilk defa oldu bilmiyorum artik stresten hava degisiminden yediklerimizden falan oluyor sanırım çünkü başka aciklamasi olamaz

Merhabalar benim de bugün gecikmenin 4. Günü 1.gunu erken test yaptım negatif 3. Gün kaset test negatif bugün 4. Gün ve kan verdim biliyorum hamile değilim ama neden gecikiyor olsam da rahatlasam modundayim . Ama yine de bir umut oluyor insanın içinde

Merhabalar benim de bugün gecikmenin 4. Günü 1.gunu erken test yaptım negatif 3. Gün kaset test negatif bugün 4. Gün ve kan verdim biliyorum hamile değilim ama neden gecikiyor olsam da rahatlasam modundayim . Ama yine de bir umut oluyor insanın içinde
Merhabalar.bu ay benimde gecikti tüp bebek tedavisi öncesi ilaç kullanıyorum doktorum ona bağladı.ilk defa adetim ilaçla zorla geldi.eğer hamilelik yoksa mutlaka bi doktora gözükün.olmadıkça daha çok strese giriyorsunuz o yüzden kafanıza takmamaya çalışın.tedavimiz bu yüzden 1 ay ertelendi

X