adetim 4 gün geçiktiii

HDUYGU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2008
134
1
kızlar adetim 4 gün geçikti
hiç bir ağrım falanda yok
ara ara mide bulantım oluyo
idrar testi yaptım çıkmadı
bugün kan testi yaptırsam belli olur mu acaba
ne olur cevap verin bana
yardııımmmmmm

kızlar adetim 4 gün geçikti
hiç bir ağrım falanda yok
ara ara mide bulantım oluyo
idrar testi yaptım çıkmadı
bugün kan testi yaptırsam belli olur mu acaba
ne olur cevap verin bana
yardııımmmmmm

Bu idrar testleri delirtiyor beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikötükedihüsobende 4 haftalık hamileyken bile belli belirsiz çıkmıştı çizgi.Kardeş güvenme bu testlere git kan testini yaptır o na göre bebişinin durumu hakkında doktor seni yönlendirir.Bence hamişsin:hooray::teytey:

inşallah hami,lesindir canım,

ama kalmayı kafana takarsanda gecikirsin , ama şunuda söyliyim idrar testi çok hassas olanlardan değilse göstermez 1hafta beklemen lazım bence kan testi yaptır bizede yaz

hayırlı haberlerini bekliyorum benimde bugün regl günüminşallah bekliyorum ya
nolur bu ay ,bu mübarek ayda hamiş olalım nolurr

Benim emin olmadığım bir durum var.. Bazen kan testidede hemen belli olayabiliyor. Mesela benim <1,0 çıkmıştı bir hafta sonra 341,86 gibi bişey çıktı. yani hamişim. şu ultrasonda ne kadarlık hamiş olduğumu tam olarak öğrneyim o zaman kan testine inanıcam. Sen git hemen kan testi ol. Streste yapma. Rahat ol canım. İnşallah hamişsindir.

belli olur kanda çünkü adetine 2gün kala bile net sonuç alabiliyorsun yani bebek ana rahmine düştükten 15 günsonra kanda belli oluyor

canım inşallah hamilesindir de umudunu kırmak istemem..
sitresten de gecikebiliyo yada ne bilyim diğer sağlık problemlerinden.
demek istediğim çıkmazsa üzülme olur mu.. olabiliyo yani
mesela benim sürekli gecikirdi pko olduğumu öğrendim..
senin gicikir mi sürekli ilk defa mı oluyo?

kızlar sağlık ocağına gittim kan tahlili verdim
yarınm saat 2 den sonra belli olacakmış
ama afedersiniz hayvan gibi birini koymuşlar oraya
neden kan testi diye sordu bana idrar testinde çıkmadı o yüzden dedim
demekki yok ne gerek var kana dedi
nasıl moralim bozuldu anlatamam

BOSVER CANINI SIKMA ARKADASIM INS HAMILESINDIR.BENDE BU AKSAM KAN VERICEM.EVDE YAPTIGIM TEST NEGATIF CIKTI.AMA 3 GUN FALAN OLMUSTU ŞİMDİ İSE 6 GÜN OLDU HALA ADET OLMADIM.KASIKLARIMDA ARA ARA BATMALAR VAR ONUN DISINDA HICBISEY YOK.ADET BELIRTILERIMDE YOK BAKALIM BENDE YARIN SABAHA ÖĞRENİRİM INS İKİMİZDE HAYIRLI HABERİ VERİRİZ BURDAN.kaydirigubbakcemile5

kafası güzel heralde onun,
ne alakası var burda okdar çok insan yaşadıki bunu kanda çıktı bebişleri,

ama olmasan da üzülme napalım bekleyeceğiz bu arada bende hala regl olmadım umarım bebşim vardır inşallahhh

Canım benim hiç canını sıkma bence de hamilesin. Benimde 4 gün gecikmişti kan testi yaptırdım ve 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim.Bize mutlaka haber ver.:1hug:

Inş kizlar ya dediğiniz gibi kan testinde ebişim kendini gösterir
çok merak ediyorum ama birazda korkuyorum açikcasi
ama yarin öğrenir öğrenmez haber verecem size

canım moralini bozmak istemem ama benim de geçen ay 6 gün gecikti evde yaptığım testte çıkmadı kan testi yaptırdım değer referans aralığındaydı ama çok düşüktü ertesi gün adet oldum dr da gitmedim inş sen hamilesindir inşsenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…